Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2013, 09:17

autor: Góral

World of Warplanes oficjalnie wleciało na rynek

Ukazała się pełna wersja World of Warplanes - lotniczej gry MMO, pozwalającej zasiąść za sterami samolotów z okresu złotej ery awiacji. Wraz z produkcją zadebiutowało także zunifikowane konto premium w grach firmy Wargaming.

W World of Warplanes bierzemy udział w bitwach powietrznych. - World of Warplanes oficjalnie wleciało na rynek - wiadomość - 2013-11-13
W World of Warplanes bierzemy udział w bitwach powietrznych.

Dziś ma miejsce oficjalna premiera gry World of Warplanes – nowego MMO od firmy Wargaming, twórców World of Tanks. Tytuł od lipca bieżącego roku znajdował się w fazie otwartych beta testów, więc dzisiejszy debiut ma symboliczny charakter.

World of Warplanes w skrócie:
  • Lotnicza gra MMO od firmy Wargaming
  • Tytuł oferuje ponad 100 różnych samolotów bojowych
  • Produkcja korzysta ze zunifikowanego konta premium

W oficjalnym komunikacie czytamy, że „w grze znajduje się ponad 100 różnych samolotów bojowych z 5 państw (Stany Zjednoczone, Związek Radziecki, Niemcy, Wielka Brytania oraz Japonia)”. Przyszłe aktualizacje oczywiście jeszcze bardziej rozszerzą paletę maszyn oraz możliwości oferowanych przez ten tytuł.

Przy okazji rozpoczęto konkurs Pierwszy na szczycie, polegający na jak najszybszym odblokowywaniu kolejnych samolotów w ramach wybranego drzewka technologicznego. Pierwszy gracz, który zakupi samolot X poziomu, otrzyma 10-letni dostęp do konta premium. Oczywiście nagród jest więcej (ich rozpiskę znajdziecie na oficjalnej stronie zabawy), a cała akcja potrwa do godziny 6:30 w środę, 27 listopada.

Jednocześnie informujemy, że większość atrakcji odblokowanych w czasie beta testów zostanie wyzerowanych. Zachowany zostanie samolot I-15 bis (DM-2), jeżeli otrzymaliście go z okazji piętnastej rocznicy firmy Wargaming, F2A-1 (samolot zakupiony podczas otwartej bety), oznaczenia zwycięstw i kilka innych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Wraz z World of Warplanes debiutuje także zunifikowane konto premium w grach firmy Wargaming. Oznacza to, że czas premium wykupiony w jednej z gier tego dewelopera, będzie ważny także w drugiej. Natomiast na koniec informujemy, że prace konserwacyjne na serwerze gry potrwają do godziny 10:00.

World of Warplanes oficjalnie wleciało na rynek - ilustracja #3World of Warplanes to gra MMO oparta na modelu biznesowym free-to-play, w której zasiadamy za sterami samolotów z okresu złotej ery awiacji. Tytuł został stworzony w studiu Wargaming i jest bezpośrednim konkurentem innej produkcji tego typu - War Thunder, która kilka dni temu świętowała pierwszą rocznicę obecności na rynku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.