Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2013, 10:32

autor: Draug

World of Warplanes – dziś ruszają otwarte beta-testy w Europie

Najnowszym dziełem studia Wargaming.net od dwóch dni mogą bawić się mieszkańcy Rosji i Stanów Zjednoczonych. Dziś otwarte beta-testy World of Warplanes ruszają także w pozostałej części Starego Kontynentu.

Z dwudniowym opóźnieniem ruszają dziś w całej Europie otwarte beta-testy gry World of Warplanes, najnowszego dzieła studia Wargaming.net. Wszyscy chętni do wzięcia w nich udziału powinni udać się na oficjalną stronę gry i założyć tam konto.

Już dziś każdy miłośnik bitew w przestworzach może spróbować swoich sił w otwartej becie. - World of Warplanes – dziś ruszają otwarte beta-testy w Europie - wiadomość - 2013-07-04
Już dziś każdy miłośnik bitew w przestworzach może spróbować swoich sił w otwartej becie.

Przypomnijmy, że zawartość dostępna wcześniej w zamkniętych testach wraz z ich otwarciem została wzbogacona o nowe elementy. Otrzymujemy teraz dostęp między innymi do dwóch zupełnie nowych map, zestawu nieobecnych wcześniej maszyn, systemu taktycznych porad w trakcie rozgrywki i odświeżonego samouczka.

Nowością, której po raz pierwszy doświadczymy w późniejszym etapie otwartej bety World of Warplanes, jest również system zunifikowanych kont premium. Działa on w ten sposób, że kupując konto premium w jednej grze zespołu Wargaming.net, będziemy mogli cieszyć się nim również w pozostałych jego produkcjach, czyli World of Tanks i World of Warships. Co więcej, już samo wzięcie udziału w omawianej becie da nam żetony, które będziemy mogli wymienić na dostęp do takiego konta. Dotychczasowe osiągnięcia z zamkniętych testów zostaną jednak wyzerowane.

W otwartej becie zobaczymy nowe maszyny amerykańskie, rosyjskie, niemieckie i japońskie. - World of Warplanes – dziś ruszają otwarte beta-testy w Europie - wiadomość - 2013-07-04
W otwartej becie zobaczymy nowe maszyny amerykańskie, rosyjskie, niemieckie i japońskie.

World of Warplanes to gra akcji MMO oparta na modelu płatniczym free-to-play. Do podniebnej walki stają w niej dwie 15-osobowe grupy pilotów, zasiadających za sterami historycznych samolotów z lat 30., 40. i 50. XX wieku. Tych, którzy rozważają udział w becie, zapraszamy do naszej zapowiedzi gry, w której Sathorn opisuje swoje wrażenia z zamkniętych testów. Dodatkową zachętą może być również fakt, że studio Wargaming.net zrezygnowało ostatnio z elementów modelu płatniczego pay-to-win.