Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2013, 10:44

autor: Góral

Destiny - opublikowano nagranie zaprezentowane na targach E3

Destiny zostało zaprezentowane w akcji w czasie targów E3. Jednak dopiero teraz studio Bungie postanowiło oficjalnie udostępnić pokazany wcześniej materiał, który w końcu można obejrzeć w wysokiej jakości.

Studio Bungie opublikowało materiał wideo z gry Destiny, zaprezentowany na konferencji firmy Sony w czasie targów E3. Nagranie nie zawiera żadnych nowych fragmentów, ale w końcu dostępne jest w świetnej jakości.

Filmik prezentuje dwanaście minut gameplaya, w czasie którego obserwujemy zmagania kooperacyjne dwójki graczy. Na koniec jesteśmy świadkami sytuacji, w której uczestniczy kilkanaście osób, stających w szranki z potężnym robotem obcych. Zabawa płynnie przechodzi ze scenek przerywnikowych do rozgrywki, uwzględniając emocjonującą walkę w zamkniętym pomieszczeniu i epicką potyczkę na zewnątrz.

Pierwsze konkrety dotyczące Destiny poznaliśmy w maju 2012 roku, kiedy to w sieci pojawiły się szczegóły dziesięcioletniego kontraktu podpisanego przez firmy Activision i Bungie. Następne miesiące nie obfitowały w zbyt wiele nowych doniesień, aż w końcu 11 czerwca bieżącego roku zaprezentowano rozgrywkę i poniższy zwiastun.

Premiera gry nastąpi w przyszłym roku na konsolach obecnej (Xbox 360, PlayStation 3) i przyszłej generacji (Xbox One, PlayStation 4). Niestety nie znamy dokładnej daty, ale amerykańskie sklepy typu Amazon i GameStop twierdzą, że tytuł trafi na rynek 30 czerwca 2014 roku. Informacje te nie zostały jednak potwierdzone ani przez studio Bungie, ani przez koncern Activision.