Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2013, 09:14

autor: Góral

World of Warcraft - do poniedziałku można kupić grę i wszystkie dodatki za 130 zł

Firma Blizzard Entertainment przeceniła grę World of Warcraft i jej rozszerzenia, dzięki czemu do 24 czerwca można nabyć pełen zestaw za około 130 zł. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić tylko wybrane pozycje, przecenione nawet o 75%.

World of Warcraft to w dalszym ciągu jedna z najpopularniejszych gier MMO. Pomimo spadku zainteresowania, tytuł i tak może pochwalić się ponad 8 mln użytkowników. W najbliższym czasie liczba ta prawdopodobnie wzrośnie, gdyż firma Blizzard Entertainment przygotowała bardzo atrakcyjną promocję.

Promocja na World of Warcraft.
Promocja na World of Warcraft.

Za 30 euro (około 130 zł) można nabyć podstawową wersję gry wraz ze wszystkimi rozszerzeniami (The Burning Crusade i Wrath of the Lich King wchodzą w skład zestawu World of Warcraft: Battle Chest). Jeżeli jesteście już właścicielami niektórych dodatków, albo po prostu dopiero chcecie rozpocząć swoją zabawę z tym MMO, to także dla Was znajdą się różne propozycje:

Promocja potrwa tylko do 24 czerwca, więc warto się pośpieszyć. Jeżeli ciągle się wahacie, to możecie poczytać nasze recenzje podstawki i poszczególnych rozszerzeń: Wrath of the Lich King, The Burning Crusade, Cataclysm i Mists of Pandaria.

World of Warcraft - do poniedziałku można kupić grę i wszystkie dodatki za 130 zł - ilustracja #3World of Warcraft to najbardziej znany przedstawiciel gatunku gier MMORPG, który zadebiutował na rynku w listopadzie 2004 roku. W szczytowym okresie popularności, produkcja studia Blizzard Entertainment mogła pochwalić się ponad 12 mln aktywnych graczy, co miesiąc uiszczającymi opłatę abonamentową.

Ostatnia aktualizacja: 2013-06-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.