Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 5 lutego 2014, 08:13

World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutuje 12 lutego 2014

World of Tanks: Xbox 360 będzie dostępna do pobrania cyfrowo i w pełni darmowa do grania dla posiadaczy Xbox Live Gold. Gracze z abonamentem Silver będą mieli możliwość zapoznania się z 7-dniową wersją testową.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming ma przyjemność ogłosić datę premiery World of Tanks: Xbox 360 Edition. Gra ukaże się 12 lutego 2014. World of Tanks: Xbox 360 Edition zostało przygotowane od podstaw na konsolę Xbox 360 i przyniesie popularną taktyczną walkę w świecie czołgów znaną z komputerów osobistych oraz przystępność modelu Free-to-play milionom graczy skupionych w usłudze Xbox Live.

Gra zostanie wydana przez firmę Microsoft, producentem jest studio Wargaming West (dawniej Day 1 Studios). World of Tanks: Xbox 360 będzie dostępna do pobrania cyfrowo i w pełni darmowa do grania dla posiadaczy Xbox Live Gold. Gracze z abonamentem Silver będą mieli możliwość zapoznania się z 7-dniową wersją testową. Tytuł zaoferuje w pełni przystosowane do specyfiki konsoli sterowanie, mechanizm dobierania graczy w bitwach, nowy interfejs użytkownika dopasowany do telewizorów oraz inne elementy, aby w pełni wykorzystywać możliwości technologiczne Xbox 360 i jej funkcje internetowe. World of Tanks: Xbox 360 Edition będzie posiadał możliwość zakupów w grze takich opcjonalnych dodatków jak czołgi i konta typu „premium” oraz materiałów eksploatacyjnych.

Na premierę, World of Tanks: Xbox 360 Edition odda graczom do dyspozycji ponad 100 kultowych „stalowych bestii” z trzech krajów – U.S.A, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Z biegiem czasu tytuł będzie sukcesywnie rozszerzany o nowe maszyny, nacje, mapy, itp.