Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2019, 14:03

autor: Aquma

Wolfenstein Youngblood – nowy gameplay z E3 2019

W internecie pojawił się nowy fragment rozgrywki z nadchodzącego spin-offu serii Wolfenstein, w którym pokierujemy córkami B.J. Blazkowicza – gry Wolfenstein: Youngblood.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Nowy gameplay z Wolfenstein: Youngblood. - Wolfenstein Youngblood – nowy gameplay z E3 2019 - wiadomość - 2019-06-13
Nowy gameplay z Wolfenstein: Youngblood.

Na platformie YouTube pojawił się gameplay z Wolfenstein: Youngblood z targów E3 2019. Materiał pochodzi z prezentacji na żywo – produkcja była ogrywana przez redaktora serwisu GamesRadar. Film jest też okraszony komentarzem autora. Jak wypadają przygody córek legendarnego B. J. Blazkowicza?

Mówiąc krótko – jest widowiskowo, dynamicznie, brutalnie i bardzo grywalnie, czyli mniej więcej tak, jak w każdej z współczesnych odsłon serii Wolfenstein, poczynając od wydanego w 2014 roku, świetnego Wolfenstein: The New Order. Poza świetnym strzelaniem otrzymamy też szereg elementów RPG (np. drzewko rozwoju postaci), kampanię kooperacyjną oraz zdecydowanie mniej liniową rozgrywkę. Wszystko wskazuje na to, że spin-off daje radę.

Wolfenstein: Youngblood zadebiutuje 26 lipca na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Gra będzie posiadała pełną polską wersję językową. Warto też przypomnieć, że tego samego dnia na rynku pojawi się Wolfenstein: Cyberpilot, czyli produkcja dedykowana goglom rzeczywistości wirtualnej (HTC Vive i PlayStation VR).

  1. Wolfenstein: Youngblood – strona oficjalna