Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2014, 17:22

autor: qjin

Wolfenstein: The New Order Panzerhund Edition bez gry w środku. Premiera strzelaniny w Europie także 20 maja

Firma Bethesda Softworks zapowiedziała dzisiaj limitowaną edycję kolekcjonerską Wolfenstein: The New Order, ale dość nietypową, bo pozbawioną… płyty z grą. Dowiedzieliśmy się również, że premiera tytułu studia MachineGames odbędzie się w Europie wcześniej niż pierwotnie zakładano.

Wizualizacja elementów wchodzących w skład edycji Panzerhund - Wolfenstein: The New Order Panzerhund Edition bez gry w środku. Premiera strzelaniny w Europie także 20 maja - wiadomość - 2014-03-26
Wizualizacja elementów wchodzących w skład edycji Panzerhund

Wolfenstein: The New Order otrzymał specjalne, bogate wydanie nazwane Panzerhund Edition, na które można od dzisiaj składać zamówienie przedpremierowe. Wydawca przygotował pięć tysięcy numerowanych egzemplarzy, w których – co ciekawe – zabraknie płyty z grą. Jest to dość niecodzienna decyzja firmy Bethesda Softworks, ale zainteresowane wyposażeniem kolekcjonerki osoby, które już mają zarezerwowane kopie tytułu w wybranych sklepach, nie będą zmuszone rezygnować z dotychczasowego zamówienia. Czym wydawca chce kusić graczy? Między innymi skrzynką na wszystkie elementy, figurką mechanicznej bestii, którą spotkamy w trakcie gry, czy klimatycznymi pocztówkami prezentującymi grafiki koncepcyjne. Pełną zawartość odnotowaliśmy poniżej, a na stronie sklepu Bethesdy znajdziecie więcej grafik prezentujących wygląd edycji specjalnej Wolfenstein: The New Order, która będzie wysyłana do nabywców 20 maja 2014 roku. Wtedy odbędzie się nie tylko amerykańska, ale, ku naszej uciesze, także europejska premiera gry. Pierwotnie mieszkańcy Starego Kontynentu mieli otrzymać FPS-a studia MachineGames trzy dni później – 23 maja.

Skład Wolfenstein: The New Order Panzerhund Edition:

  • Numerowana skrzynka na całą zawartość
  • Unikatowy steelbook na płytę z grą, nieobecną w kolekcjonerce
  • Ponad 20-centymetrowa, ręcznie malowana figurka mecha wykonana z wysokiej jakości tworzywa PVC i ABS
  • Czternaście kolorowych pocztówek z motywem z gry
  • Koperta, w środku której znajdziemy dokumenty, mapy, listy
  • Trzy naszywki i nieśmiertelnik

Cena zestawu Wolfenstein: The New Order Panzerhund Edition została ustalona na poziomie 100 dolarów (nieco ponad 300 zł). Jednak ta kwota wcale nie należy do niskich, jeśli weźmiemy pod uwagę koszty wysyłki do Polski oraz fakt, że w pudełku zabraknie najważniejszego elementu, czyli po prostu gry. Do tej sumy trzeba doliczyć jeszcze przynajmniej 109,90 zł (PC), 199,90 zł (PS3 i X360) lub 239,90 zł (PS4 i XONE). Przypominamy, że kupując Wolfenstein: The New Order, otrzymujemy także kod do bety Dooma 4, na temat której dowiemy się więcej prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Jako że do premiery strzelaniny studia MachineGames, twórców między innymi Kronik Riddicka, pozostało tak niewiele czasu (niespełna dwa miesiące), to możemy oglądać coraz więcej screenów i materiałów wideo, a także poznajemy kolejne szczegóły na temat chociażby długości rozgrywki czy jakości grafiki na konsolach nowej generacji. Jeśli jeszcze Wam mało, to zapraszamy do zapoznania się z najnowszym zapisem rozgrywki, w którym B.J. Blazkowicz, bohater serii Wolfenstein, spotyka się twarz w twarzą z Frau Engel.