Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2022, 15:14

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Konkurent Elden Ring z demem, na sprawdzenie gry macie kilka dni

Twórcy Wo Long: Fallen Dynasty sprawili graczom bardzo miłą niespodziankę. Demo produkcji, która zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, możecie przetestować już teraz. Musicie się jednak spieszyć, bo szansa na to jest tymczasowa.

Źródło grafiki: store.playstation.com

Czerwcowa zapowiedź Wo Long: Fallen Dynasty, czyli nowego dzieła studia Team Ninja, mocno zelektryzowała graczy na całym świecie. Tytuł jeszcze przed swoją premierą został mianowany konkurentem Elden Ring. Trudno zresztą się temu dziwić – biorąc pod uwagę dotychczasowe materiały z gry, istnieje spora szansa na to, że zamiesza ona w czołówce najlepszych soulslike’ów.

Demo dla posiadaczy PS5 i Xbox Series X/S

Zatem, jeśli są wśród Was osoby, które również ostrzyły sobie zęby na Wo Long: Fallen Dynasty, mamy dobrą wiadomość. Wszyscy posiadacze PlayStation 5 i Xbox Series X/S mogą już teraz wypróbować demo produkcji. Co prawda RPG akcji w dniu premiery dostępne będzie również na PS4 i Xbox One, ale najwyraźniej twórcy chcą zaprezentować najlepsze konsolowe wydanie.

Konkurent Elden Ring z demem, na sprawdzenie gry macie kilka dni - ilustracja #1
Źródło: Twitter, KOEI TECMO AMERICA

Bonusy dla chętnych

Warto również dodać, że osoby, które ukończą demo, zdobędą bonusowy przedmiot – hełm Crouching Dragon, w którego będzie można wyposażyć postać w pełnej grze po jej wydaniu. To jednak nie koniec niespodzianek. Gracze będą mieli możliwość wzięcia udziału w specjalnej ankiecie, mającej na celu zebranie przez twórców informacji pomocnych w dalszym rozwoju tytułu. W nagrodę uczestnicy badania otrzymają oryginalną tapetę.

Demo ograniczone czasowo

Na koniec trzeba podkreślić, że demo jest ograniczone czasowo. Oznacza to, że w Wo Long: Fallen Dynasty zagracie od dzisiaj, tj. 16 września, do 25 września (do godziny 8:59). Po tym czasie nie tylko nie będziecie mogli pobrać plików, ale także nie uruchomicie dema.

W momencie pisania tej wiadomości nie znamy dokładnej daty premiery Wo Long: Fallen Dynasty. Potwierdzono jedynie, że tytuł ukaże się na PC, PS4, PS5, XOne i XSX/S na początku 2023 roku.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej

E3 2021