Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2014, 14:18

WildStar, debiutanckie MMO studia Carbine, ukaże się 3 czerwca 2014 roku

Dotarły do nas wieści potwierdzające, że premiera WildStar, gry z gatunku MMO w klimatach science-fiction i fantasy, odbędzie się na początku czerwca 2014 roku. Do sieci trafił również obrazek ujawniający bonusy, które otrzymają osoby składające zamówienia pre-orderowe na debiutancką produkcję studia Carbine.

Pre-ordery wystartują 19 marca, a pełna wersja ukaże się na początku czerwca tego roku - WildStar, debiutanckie MMO studia Carbine, ukaże się 3 czerwca 2014 roku - wiadomość - 2014-03-12
Pre-ordery wystartują 19 marca, a pełna wersja ukaże się na początku czerwca tego roku

Jak wynika z treści udostępnionej w serwisie Gamerzine i zamieszczonej potem na forum NeoGaf, WildStar zadebiutuje 3 czerwca bieżącego roku. Gracze, którzy skuszą się na zakup MMORPG-a studia Carbine przed premierą, będą mogli wejść do świata gry trzy dni wcześniej – 31 maja. Datę tę zasugerował przedwcześnie opublikowany oficjalny zwiastun, bardzo szybko jednak zdjęty z portalu YouTube. Długo nie musieliśmy czekać na potwierdzenie tych informacji przez firmę NCsoft, która wypuściła ponownie materiał wideo. Wydawca tytułu zdradził tym samym, że zamówienia pre-orderowe będzie można faktycznie składać od 19 marca tego roku. Mają one zagwarantować udział w weekendowych testach beta, specjalne przedmioty do wykorzystania w grze (m.in. torba na ekwipunek i trofeum dekoracyjne do domu), czy wspomniany wcześniej dostęp do finalnej wersji z trzydniowym wyprzedzeniem.

Zamknięte beta-testy gry WildStar trwają od końca lipca 2013 roku, ale twórcy zamierzają niebawem je zakończyć. Nie pozostaje nic innego, tylko odliczać dni do premiery albo, jeśli jesteście zainteresowani produkcją, spróbować swojego szczęścia, zgłaszając się do bety. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

Po dodatkowe szczegóły na temat tej zapowiadającej się dość obiecująco produkcji MMO odsyłamy do naszej zapowiedzi oraz poradnika przygotowywanego na razie na podstawie wczesnej wersji gry. Przypominamy, że WildStar będzie wymagać comiesięcznego opłacania abonamentu (12,99 euro, czyli ok. 60 zł), a cenę podstawowej edycji ustalono na poziomie 45 euro (ok. 190 zł).