Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2014, 14:55

autor: Sarge

WildStar - 28 lipca rozdamy 3 tysiące kluczy wersji trial gry

Zapraszamy do śledzenia serwisu gry-online.pl w najbliższy poniedziałek, gdy będziemy mieli dla Was trzy tysiące kluczy do siedmiodniowej wersji trial gry WildStar.

W najbliższy poniedziałek (28 lipca) w serwisie gry-online.pl będziemy mieli dla Was 3 tysiące kluczy uprawniających do pobrania siedmiodniowej wersji trial gry WildStar. To może być idealna okazja do sprawdzenia tego tytułu przed ewentualnym zakupem. Wśród wspomnianych 3 tysięcy kodów osobno przydzielona będzie pula kluczy dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP w serwisie gry-online.pl. Dokładna godzina rozdawnictwa nie jest jeszcze znana, więc zachęcamy do śledzenia sekcji najnowszych wiadomości przez cały poniedziałek. Klucze będzie można wykorzystać od 29 lipca, a od ich aktywowania przetestujecie WildStar przez siedem dni, z możliwością zdobycia maksymalnie 20. poziomu doświadczenia. Z rozdawnictwa skorzystają zarejestrowani użytkownicy serwisu gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail.

7-dniowy trial gry WildStar pozwoli Wam przetestować ją przed ewentualnym zakupem - WildStar - 28 lipca rozdamy 3 tysiące kluczy wersji trial gry - wiadomość - 2014-07-25
7-dniowy trial gry WildStar pozwoli Wam przetestować ją przed ewentualnym zakupem

WildStar to pierwsza gra autorstwa zespołu Carbine Studios, która zadebiutowała 3 czerwca bieżącego roku wyłącznie na PC. Jest to produkcja MMO, której akcja toczy się na planecie Nexus, zamieszkiwanej swego czasu przez rasę Eldan. Kupując podstawowe wydanie gry (najniższe ceny znajdziecie w naszej porównywarce), możecie skorzystać z 30-dniowego okresu zabawy, a dalsza rozgrywka wymaga opłacania abonamentu.