Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2012, 14:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (WWE '13, Crysis 2, Infinity Ward) 29/5/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi gry WWE '13, specjalnej edycji strzelaniny Crysis 2, nowym projekcie studia Infinity Ward, a także motocrossowych wyścigach zmierzających do usługi Xbox Live Arcade.

Alice: Madness Returns

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Alice: Madness Returns. Dzieło studia Spicy Horse możecie aktualnie nabyć 80% taniej. Produkcja kosztuje 9,99 euro (ok. 43 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Remember Me

Firma Capcom zarejestrowała w Amerykańskim Urzędzie Patentowym znak towarowy Remember Me. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, pojawia się nadzieja na nową grę o takim tytule, ale na razie nie ma na to żadnych dowodów. Japoński koncern nie udzielił komentarza w tej sprawie.

WWE ‘13

Firma THQ oficjalnie zapowiedziała grę WWE ’13, czyli kolejną odsłonę popularnego cyklu symulacji wrestlingu. Na temat produkcji nie wiadomo zbyt wiele poza tym, że data amerykańskiej premiery została ustalona na 30 października bieżącego roku. Kilka dni temu do sieci wyciekł zwiastun WWE ’13, z którego mogliśmy wywnioskować, że w grze pojawią się tacy wrestlerzy jak Stone Cold Steve Austin, Undertaker, Mankind, Sheamus, Chris Jericho, Mark Henry, Big Show, czy CM Punk.

Wieści ze świata (WWE '13, Crysis 2, Infinity Ward) 29/5/12 - ilustracja #1

8Realms

Studio Jagex wyłączy darmową grę MMO 8Realms ze względu na niewielką popularność tego tytułu. Na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy to nastąpi. Podobno deweloper zwolnił także bliżej nieokreśloną liczbę pracowników, którzy dotąd zajmowali się wspieraniem produkcji. Wszystko wskazuje na to, że reszta osób rozpocznie pracę nad kolejnymi projektami studia.

Infinity Ward

Studio Infinity Ward (Call of Duty: Modern Warfare 3) zatrudni starszego inżyniera sieciowego, mającego pracować nad „niezapowiedzianym tytułem na konsole nowej generacji”. Jest to kolejny dowód na to, że amerykański deweloper pracuje nad bliżej nieokreśloną produkcją na następców PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Nie znamy jednak żadnych szczegółów na jej temat.

Microsoft

Firma Microsoft udostępniła pierwsze screeny z „tajemniczych” motocrossowych wyścigów, mających zadebiutować w usłudze Xbox Live Arcade. Zdjęcia podpisano jako AMX_Mystery – w sieci pojawiły się spekulacje, że skrót można odczytać jako Avatar Motocross. Taki tytuł jest tym bardziej prawdopodobny, że w nadchodzącej produkcji pojawi się możliwość wcielenia się we własnego awatara Xbox Live. Więcej szczegółów poznamy zapewne na czerwcowych targach E3.

Crysis 2

Firma Electronic Arts zapowiedziała Crysis 2 Maximum Edition na PC – specjalną edycję pierwszoosobowej strzelaniny studia Crytek, wzbogaconą o dodatkową zawartość. Oprócz pełnej wersji znajdziemy tutaj również dwa rozszerzenia DLC (Retaliation oraz Decimation), bonusowe punkty doświadczenia, specjalny kamuflaż na karabin Scar, dodatek do broni oraz unikalny, platynowy nieśmiertelnik. Serwis DSOGaming informuje, że Crysis 2 Maximum Edition prawdopodobnie pojawi się także w serwisie Steam, choć podstawowa edycja gry jest dostępna jedynie w usłudze Origin. Data premiery nie jest znana, nie potwierdzono również wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: