Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2010, 12:45

autor: Jiker

Wieści ze świata (The Settlers 7: Droga do Królestwa, MAG, Neo Geo) 8/12/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o łatkach do The Settlers 7 i MAG, nowych funkcja sklepu z aplikacjami Google, a także Neo Geo Station dedykowanej posiadaczom PlayStation i PSP. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o łatkach do The Settlers 7 i MAG, nowych funkcja sklepu z aplikacjami Google, a także Neo Geo Station dedykowanej posiadaczom PlayStation i PSP. Zapraszamy do lektury.

The Settlers 7: Droga do Królestwa

Światło dzienne ujrzała łatka 1.1 do gry strategicznej The Settlers 7: Droga do Królestwa, autorstwa Blue Byte Software. Oprócz zmian i poprawek, wprowadza ona do produkcji nową mapę (Monhaim Valley). Lokację możecie przetestować w trybie Skirmish oraz w multiplayerze.

MAG

Studio Zipper Interactive opublikowało nową aktualizację dla sieciowej strzelaniny MAG. Wprowadza ona m.in. funkcję Multiqueue, pozwalającą zdefiniować ulubione tryby rozgrywki, a także możliwość wykonywania zrzutów ekranowych w rozdzielczości 720p. Więcej informacji na temat łatki znajdziecie na łamach oficjalnego bloga gry.

Wieści ze świata (The Settlers 7: Droga do Królestwa, MAG, Neo Geo) 8/12/10 - ilustracja #1

Google

Google zwiększa funkcjonalność swojego sklepu z aplikacji, przystosowując go w większym stopniu do obsługi w ramach przeglądarki internetowej Chrome. Dzięki temu zabiegowi, użytkownicy serwisu korzystający z rywala Firefoksa, Opery i IE mogą zagrać w 195 gier bezpośrednio z poziomu Chrome. Są wśród nich m.in. pozycje firmy PopCap (Plants vs. Zombies), Zynga (Farmville) oraz Electronic Arts (Poppit, Mirror’s Edge 2D).

Neo Geo

21 grudnia w ramach PlayStation Network wystartuje nowa inicjatywa firmy SNK Playmore – serwis Neo Geo Station. Za jego sprawą posiadacze PlayStation 3 i PSP, będący miłośnikami grania na automatach arcade, otrzymają okazję zagrania w największe hity wydane z myślą o systemie Neo Geo. W dniu premiery usługi do sprzedaży trafi dziesięć z nich:

  • Alpha Mission II
  • Fatal Fury (także w wersji na PSP)
  • The King of Fighters '94
  • Samurai Shodown
  • Baseball Stars Professional
  • Magician Lord
  • Metal Slug (także w wersji na PSP)
  • League Bowling
  • Super Sidekicks
  • Art of Fighting

Gry w wersjach na PS3 będą sprzedawane za równowartość 8,99 dolarów, oferując możliwość toczenia zmagań wieloosobowych (przez Sieć, jak i przy jednej konsoli). Natomiast ich edycje na PSP nabędziemy za 6,99 dolarów (multiplayer ad hoc). Kolejnych osiem produkcji dedykowanych użytkownikom przenośnej konsoli Sony zostanie wydanych w styczniu.

Wieści ze świata (The Settlers 7: Droga do Królestwa, MAG, Neo Geo) 8/12/10 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Digimon Masters Online

Earth Defense Force: Insect Armageddon

Bulletstorm

Ghostbusters: Sanctum of Slime

Trinity: Souls of Zill O'll

Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Video Game Awards coraz bliżej! video felieton

Ghostbusters: Sanctum of Slime

Star Wars: The Force Unleashed II – Ewok DLC

Prominence

Dead Space 2 - Horror - wersja PL

gry