Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2015, 13:49

autor: luckie

Wieści ze świata (Star Wars: Battlefront, Shelter 2, The Long Dark) 10/2/2015

Dziś piszemy m.in. o wykorzystaniu funkcji Battlelog w Star Wars: Battlefront, dacie premiery gry Shelter 2 oraz aktualizacji do The Long Dark. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w środę, 11.2):

 1. Jagged Alliance: Flashback – obniżka 75% – 7,49 euro (ok. 32 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 16.2) – obniżka cen 108 tytułów, WWW

Star Wars: Battlefront

Jak bardzo Star Wars: Battlefront zbliżony będzie do Battlefielda? - Wieści ze świata (Star Wars: Battlefront, Shelter 2, The Long Dark) 10/2/2015 - wiadomość - 2015-02-11
Jak bardzo Star Wars: Battlefront zbliżony będzie do Battlefielda?

Star Wars: Battlefront, trzecia odsłona uznanego cyklu strzelanin w świecie Gwiezdnych Wojen, wykorzysta znany z serii Battlefield system Battlelog. Jest to aplikacja społecznościowa śledząca postępy gracza w rozgrywce wieloosobowej, zaprojektowana przez szwedzkie studio Uprise. Z produkcję trzeciego Battlefronta odpowiada EA DICE, twórcy marki Battlefield.

Shelter 2

Shelter 2, a.k.a. symulator rysia, zadebiutuje na PC 9 marca 2015 roku. Tytuł umożliwi graczom wcielenie się w samicę opiekującą się młodymi w otwartym, groźnym świecie. Przedsprzedaż produkcji studia Might and Delight rozpocznie się 25 lutego – nabywcy pre-orderów otrzymają dodatkowo opcję pokierowania rysiem iberyjskim a także soundtrack z gry.

The Long Dark

The Long Dark, ufundowana na Kickstarterze survivalowa gra z Wczesnym Dostępem na Steamie, otrzymała dużą aktualizację. Patch wprowadza nowy region (Pleasant Valley) o powierzchni blisko 10 kilometrów kwadratowych, zamieszkiwany przez niespotykane dotąd gatunki zwierząt oraz porośnięty użytecznymi roślinami. Nie zabrakło też tradycyjnej garści ulepszeń i poprawek, które szczegółowo opisano w tym miejscu.

PlayStation 4

W najbliższy weekend użytkownicy PlayStation 4 w Europie będą mogli skorzystać z bezpłatnego dostępu do sieciowego trybu wieloosobowego w grach, zazwyczaj oferowanego wyłącznie abonentom PlayStation Plus. Darmowy weekend potrwa od 7:00 czasu polskiego w piątek 13 lutego do 7:00 w poniedziałek 16 lutego.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Bigfoot Evolution: French Classics
 2. The Soul Keeper
 3. Q*bert Rebooted
 4. Deathtrap
 5. Shelter 2

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Homeworld Remastered Collection dziennik dewelopera (PL)
 2. Tekken 7 trailer #3
 3. The Soul Keeper zwiastun wersji pre-alfa
 4. Castle In The Darkness trailer
 5. Project 5 gameplay #2