Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Battlelog - newsy i ciekawostki

Battlefield 4 dostanie nowy interfejs, pozbawiony Battleloga
Battlefield 4 dostanie nowy interfejs, pozbawiony Battleloga

Adrian Werner, 25 czerwca 2016, 10:16

Studio DICE pracuje nad nowym interfejsem do Battlefield 4. Dzięki niemu nie będziemy już musieli korzystać z serwisu Battlelog i serwery odnajdziemy bezpośrednio wewnątrz gry. System ten dodany zostanie potem również do Battlefield Hardline.

Star Wars: Battlefront nie będzie korzystać z systemu Battlelog
Star Wars: Battlefront nie będzie korzystać z systemu Battlelog

Arantasar, 17 kwietnia 2015, 11:40

Odnosząc się do spekulacji i plotek krążących w środowisku graczy, przedstawiciele firmy EA DICE zaprzeczyli, jakoby Star Wars: Battlefront miał korzystać z systemu Battlelog – serwisu sieciowego przeznaczonego dla najnowszych tytułów z serii Battlefield. Wydaje się, że twórcy chcieli w ten sposób odnieść się do obaw części społeczności, sugerującej, że Star Wars: Battlefront będzie zwyczajnym Battlefieldem, tyle że w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Wieści ze świata (Star Wars: Battlefront, Shelter 2, The Long Dark) 10/2/2015
Wieści ze świata (Star Wars: Battlefront, Shelter 2, The Long Dark) 10/2/2015

luckie, 10 lutego 2015, 13:49

Dziś piszemy m.in. o wykorzystaniu funkcji Battlelog w Star Wars: Battlefront, dacie premiery gry Shelter 2 oraz aktualizacji do The Long Dark. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Battlefield 4 – przedstawiono nową wersję Battleloga
Battlefield 4 – przedstawiono nową wersję Battleloga

Draug, 26 lipca 2013, 09:26

Przedstawiono nową wersję platformy Battlelog, przeznaczoną dla gry Battlefield 4. Korzystając z niej za pośrednictwem smartfona czy tabletu, będziemy mogli przeglądać rankingi, dobierać ekwipunek i serwery, a także tworzyć wyzwania dla graczy. Aplikacja będzie miała też zastosowanie podczas samej rozgrywki.

Battlelog - Battlefield 4 zawsze pod ręką

Electronic Arts Polska Press Release, 25 lipca 2013, 18:28

Battlelog w Battlefield 3 pójdzie w kierunku Call of Duty Elite?
Battlelog w Battlefield 3 pójdzie w kierunku Call of Duty Elite?

Aver, 20 marca 2012, 11:40

Patrick Soderlund, dyrektor EA Games, stwierdził, że firma analizuje możliwość wprowadzenia na rynek platformy zbliżonej do Call of Duty Elite. Na razie brakuje konkretnych decyzji na ten temat, ale koncern EA jest zdeterminowany nadrobić zaległości na tym polu.

Battlefield 3 - wyciekła lista map, które mogą pojawić się w ostatecznej wersji gry
Battlefield 3 - wyciekła lista map, które mogą pojawić się w ostatecznej wersji gry

DogGhost, 30 września 2011, 12:38

Jeden z internautów przeszukał dokładnie zawartość strony Battlelog i katalogu z plikami wersji beta. Udało mu się znaleźć listę map, które najprawdopodobniej pojawią się w premierowej wersji gry Battlefield 3.

Firma Electronic Arts „nie planuje” wprowadzenia opłat do usługi Battlelog

Sarge, 7 września 2011, 11:55

W sieci pojawiły się spekulacje, jakoby firma Electronic Arts miała zamiar podążyć drogą Activision i wprowadzić abonament do usługi społecznościowej Battlelog. Na szczęście przedstawiciele amerykańskiego giganta dementują te pogłoski, choć nie jest wykluczone, ze w przyszłości zmienią swoje stanowisko.

Battlefield 3 - przeglądarka serwerów na konsolach, Battlelog głównym menu na PC

Sarge, 19 sierpnia 2011, 12:50

Firma Electronic Arts potwierdziła obecność przeglądarki serwerów w konsolowych wersjach Battlefield 3. Posiadacze PC również się jej doczekają, ale jedynie za pośrednictwem platformy społecznościowej Battlelog.

Nowe informacje na temat Battleloga i filmy z trybu multiplayer w Battlefield 3

Sarge, 21 lipca 2011, 11:25

Twórcy Battlefielda 3 przedstawili nowe szczegóły na temat dedykowanej tej produkcji platformy społecznościowej Battlelog. Poza tym, do sieci wyciekły filmy ukazujące rozgrywkę w trybie multiplayer.

Szczegóły na temat platformy Battlelog - odpowiedzi EA DICE na Call of Duty Elite

Sarge, 15 lipca 2011, 11:30

Na targach E3 dowiedzieliśmy się, że studio EA DICE szykuje odpowiedź na platformę społecznościową Call of Duty Elite. Na temat darmowego Battleloga nie wiedzieliśmy jednak do tej pory zbyt wiele, co zmieniło się wraz ze zdjęciami, które właśnie wyciekły do sieci.