Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2014, 12:05

autor: Sarge

Wieści ze świata (Slender: The Arrival, Minecraft, GTA: San Andreas) 27/10/14

Dziś piszemy m.in. o grze Slender: The Arrival w wersji na nowe konsole, wynikach sprzedaży pecetowej wersji Minecrafta, a także o debiucie GTA: San Andreas na Xboksie 360. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Super Meat Boy

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Super Meat Boy. Dzieło studia Team Meat można aktualnie nabyć 80% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 2,79 euro (ok. 12 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Slender: The Arrival

Europejski system ratingowy PEGI ocenił grę Slender: The Arrival w wersjach na PlayStation 4, Xboksa One oraz Wii U, co może zwiastować rychłe pojawienie się tytułu na tych konsolach. Z drugiej strony, z wpisów na oficjalnej stronie PEGI wynika, że popularny survival horror rzekomo zadebiutował na tych platformach sprzętowych 23 i 24 października bieżącego roku. Jest to oczywiście nieprawda, ale nie zmienia to faktu, że coś może być na rzeczy. Deweloper jak dotąd nie skomentował tych doniesień. Slender: The Arrival to gra dostępna w tej chwili na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Slender: The Arrival wkrótce na kolejnych konsolach? - Wieści ze świata (Slender: The Arrival, Minecraft, GTA: San Andreas) 27/10/14 - wiadomość - 2014-10-27
Slender: The Arrival wkrótce na kolejnych konsolach?

Grand Theft Auto: San Andreas

Wczoraj w usłudze Xbox Live oficjalnie zadebiutowała odświeżona wersja gry Grand Theft Auto: San Andreas na Xboksa 360. Produkcja działa w rozdzielczości 720p, posiada zwiększoną odległość dorysowywania się obiektów oraz wsparcie dla Osiągnięć. Tytuł jest sprzedawany w zaskakująco niskiej cenie 14,75 zł. Edycja na Xboksa 360 została wydana z okazji dziesiątej rocznicy istnienia gry na rynku.

Minecraft

Z danych udostępnionych na oficjalnej stronie internetowej gry Minecraft wynika, że jej pecetowa wersja rozeszła się do tej pory w liczbie ponad 17 milionów egzemplarzy. Na początku lipca informowaliśmy o przekroczonej granicy 16 milionów sztuk, więc na sprzedanie dodatkowego miliona twórcy potrzebowali ponad 3 miesięcy. Minecraft to niezwykle popularna gra z otwartym światem, dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One, Xboksie 360, PlayStation Vita oraz urządzeniach mobilnych.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. God Eater 2: Rage Burst
 2. Escape Dead Island
 3. Sunset Overdrive

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Gods vs Humans – zwiastun na premierę
 2. Just Dance 2015 – zwiastun na premierę (PL)
 3. Far Cry 4 – What are you made of? (PL)
 4. Assassin’s Creed Unity – Experience trailer #3: aktywności w otwartym świecie (PL)
 5. Shelter 2 – trailer
 6. Wiedźmin 3: Dziki Gon – Podążając tropem
 7. Battleline: Steel Warfare – trailer
 8. The Shopkeeper – trailer
 9. Assassin’s Creed Unity – reklama telewizyjna (PL)
 10. Far Cry 4 – Witajcie w Kyracie #2 – centrum kraju i Himalaje (PL)
 11. The Tomorrow Children – gameplay
 12. Project CARS – Halloween trailer
 13. Bloodborne – trailer #2
 14. Quantum Break – rozgrywka z komentarzem twórców
 15. League of Legends – Tales of the Black Mist: The Harrowing