Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2016, 13:55

autor: Draug

Wieści ze świata (Mount & Blade: Warband, Watch Dogs 2, The Long Dark) 21/12/2016

Dziś piszemy o debiutach aktualizacji z trybem co-op Invasion do Mount & Blade: Warband, dodatku T-Bone Content Bundle do Watch Dogs 2 na PS4 i dużego uaktualnienia Resolute Outfitter do gry The Long Dark. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Mount & Blade: Warband – aktualizacja z trybem co-op Invasion

Zgodnie z zapowiedzią z ubiegłego tygodnia, studio TaleWorlds zaktualizowało grę Mount & Blade: Warband, wprowadzając do niej kooperacyjny tryb Invasion. W tym wariancie rozgrywki gracze robią użytek ze swoich bohaterów z kampanii, by stanąć ramię w ramię do walki z falami przeciwników. Wśród szturmów szeregowych żołnierzy co jakiś czas zdarzają się rundy z „bossem” (lordem), a zmagania wieńczy finałowe starcie z wrogim królem. W międzyczasie użytkownicy wynajmują towarzyszy kierowanych przez SI, własnoręcznie dobierając im klasy postaci, a także zdobywają przedmioty, które nierzadko mają specjalne, „magiczne” właściwości (np. pancerz regenerujący żywotność albo łuk strzelający… oszczepami). Na razie aktualizacja jest dostępna tylko w wersji PC, posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One będą musieli poczekać na tryb co-op trochę dłużej.

Wieści ze świata (Mount & Blade: Warband, Watch Dogs 2, The Long Dark) 21/12/2016 - ilustracja #1

Watch Dogs 2 – DLC T-Bone Content Bundle debiutuje na PS4

Po niewielkim opóźnieniu Ubisoft wypuszcza na PlayStation 4 pierwsze popremierowe DLC do gry Watch Dogs 2 T-Bone Content Bundle (dzięki, GameSpot). Skupia się ono na tytułowej postaci (znanej fanom serii już z pierwszej części), dodając jedno kooperacyjne wyzwanie, nowy typ przeciwnika oraz ubrania i samochód T-Bone’a – przerobiony autobus szkolny. Zachodnia cena dodatku wynosi 6,99 dolarów, zaś u nas najpewniej zostanie ustalona na poziomie 29 zł (DLC nie jest jeszcze dostępne w polskim PlayStation Store, ale powinno pojawić się tam niebawem). Na PC i XOne T-Bone Content Bundle ma trafić 24 stycznia.

The Long Dark z dużą aktualizacją Resolute Outfitter

Studio Hinterland wypuściło na PC i XOne największą tegoroczną aktualizację do survivalowej gry The Long Dark, nazwaną Resolute Outfitter. Łatka rozszerza tryb sandboksowy przede wszystkim o nowy region do zwiedzenia (Forlorn Muskeg), oraz liczne nowości w zakresie ubrań – m.in. dodaje system zakładania warstw, szereg statystyk poszczególnych elementów garderoby i nowe przedmioty tego typu, a także naraża postać gracza na odmrożenia odsłoniętych części ciała. Nie zabrakło też pewnych zmian wśród innych elementów rozgrywki (np. system kondycji) oraz naprawy błędów – szczegóły na temat wprowadzonych nowości znajdziecie tutaj.

Galeria filmów

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze filmy z gier w zasobach naszego serwisu: