Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2017, 14:12

autor: Draug

Wieści ze świata (Mass Effect: Andromeda, sterowniki AMD, Tomasz Bagiński / Saint Seiya) 19/5/2017

Dziś piszemy o patchu 1.07 do gry Mass Effect: Andromeda, sterownikach 17.5.2 do kart grafiki AMD Radeon (poprawiających wydajność w Preyu) i o hollywoodzkim filmie na kanwie mangi/anime Saint Seiya (Rycerze Zodiaku), który wyreżyseruje Tomasz Bagiński. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Patch 1.07 do gry Mass Effect: Andromeda

Studio BioWare opublikowało patch 1.07 do gry Mass Effect: Andromeda – ale to bardzo mała łatka („hotfix”), więc nie ma się czym przesadnie ekscytować. Naprawia ona raptem trzy rzeczy:

 1. odblokowywanie stroju sportowego, który został dodany w aktualizacji 1.06 (teraz mają do niego dostęp wszyscy gracze; nie tylko ci, którzy rozpoczynają nową przygodę);
 2. rozmieszczenie elementów interfejsu w rozdzielczości większej niż 1080p;
 3. wysypywanie się gry w pewnej misji (możecie sprawdzić, o jakie zadanie chodzi, tutaj).
Źródło: Mic - Wieści ze świata (Mass Effect: Andromeda, sterowniki AMD, Tomasz Bagiński / Saint Seiya) 19/5/2017 - wiadomość - 2017-05-19
Źródło: Mic

Nowe sterowniki AMD dedykowane grze Prey (17.5.2)

Firma AMD wypuściła kolejną paczkę sterowników do kart grafiki z rodziny Radeon stworzoną z myślą o grze Prey, oznaczoną numerem 17.5.2. Po ich zainstalowaniu dzieło studia Arkane powinno chodzić jeszcze lepiej – „czerwoni” chwalą się poprawą wydajności o 4,5% na komputerze wyposażonym w układ RX 580 8 GB. Oprócz tego wyeliminowano kilka niedoróbek – np. okazjonalne bardzo długie wczytywanie danych w Forzie Horizon 3 czy sporadyczne zawieszanie się gry NieR: Automata. Pełna lista poprawek i linki do pobrania sterowników znajdują się tutaj.

Tomasz Bagiński reżyserem filmu na kanwie mangi/anime Saint Seiya

Netfliksowy serial na kanwie książek o wiedźminie to nie jedyny projekt, w który będzie zaangażowany w najbliższym czasie Tomasz Bagiński. Weźmie on również udział w pracach – a właściwie to pokieruje tymi pracami jako reżyser – nad hollywoodzką ekranizacją mangi Saint Seiya, w Polsce znanej pod tytułem Rycerze Zodiaku i reprezentowanej też przez kilka gier na naszym branżowym poletku (np. Saint Seiya: Soldiers’ Soul z 2015 roku). Będzie to aktorska produkcja, współtworzona przez japońskie studio animacji Toei i chińską wytwórnię A Really Good Film Company Limited.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Pizza Connection 3
 2. Randall
 3. Destiny 2

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. The Sims 4 – Być rodzicem
 2. Surviving Mars – zwiastun #1
 3. Randall – zwiastun na premierę
 4. Lethis: Daring Discoverers – zwiastun #1
 5. Endless Space 2 – zwiastun na premierę
 6. Regalia: Of Men and Monarchs – zwiastun na premierę (PL)
 7. Inner Chains – zwiastun na premierę
 8. Cities: Skylines - Mass Transit – zwiastun na premierę
 9. Destiny 2 – zwiastun rozgrywki #1