Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2014, 15:40

autor: Sarge

Wieści ze świata (Dynasty Warriors 8: Empires, NBA 2K15) 31/10/14

Dziś piszemy m.in. o darmowym weekendzie z grą NBA 2K15, a także o dacie premiery Dynasty Warriors 8: Empires. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

King’s Bounty: Mroczna Siła

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę King's Bounty: Mroczna Siła. Dzieło studia Katauri Interactive można aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 8,99 euro (ok. 38 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Dynasty Warriors 8: Empires

Firma Tecmo Koei ogłosiła, że gra Dynasty Warriors 8: Empires zadebiutuje 30 stycznia 2015 roku w Europie na PC, PlayStation 4, PlayStation 3 oraz Xboksie One. Dotychczas było tylko wiadomo, że tytuł ukaże się 20 listopada bieżącego roku w Japonii. Warto dodać, że edycje na PC i PlayStation 3 ukażą się wyłącznie w cyfrowej dystrybucji. Z okazji dzisiejszego ogłoszenia udostępniono również nowy zwiastun gry.

NBA 2K15

W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam tymczasowo udostępniono za darmo grę NBA 2K15. Promocja zakończy się 3 listopada o godzinie 20:00 – do tego czasu można pobrać i testować produkcję bez żadnych ograniczeń, nie uiszczając jakichkolwiek opłat. NBA 2K15 zadebiutowało 10 października w Polsce na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360.

Europa Universalis IV: Art of War

Wczoraj w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam zadebiutowała gra Europa Universalis IV: Art of War. Jest to czwarty dodatek do popularnej strategii Europa Universalis IV. Rozszerzenie kosztuje 19,99 euro (ok. 84 zł) i wprowadza zupełnie nową kampanię, skoncentrowaną na wydarzeniach z okresu wojny trzydziestoletniej, jaką w XVII wieku toczyło protestanckie Święte Cesarstwo Rzymskie z katolicką dynastią Habsburgów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. QbQbQb
 2. Clandestine
 3. Resident Evil HD
 4. Europa Universalis IV: Art of War
 5. Assassin’s Creed Unity
 6. Far Cry 4
 7. Resident Evil Revelations 2
 8. Dynasty Warriors 8: Empires
 9. Śródziemie: Cień Mordoru
 10. Mordheim: City of the Damned

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Izle – trailer
 2. World of Warships – dziennik dewelopera – lotniskowce (PL)
 3. Haunted House: Cryptic Graves – trailer
 4. This War of Mine – The Things That Take Us Back – zwiastun rozgrywki
 5. BattleCry – zwiastun rozgrywki
 6. Assassin’s Creed Unity – Anomalie czasowe (PL)
 7. Call of Duty: Advanced Warfare – zwiastun aktorski
 8. Far Cry 4 – Battles of Kyrat (PL)