Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2012, 12:05

autor: Sarge

Wieści ze świata (Diablo III, Fez, The Ripper, Steel Battalion: Heavy Armor) 27/2/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o konsolowych wersjach Diablo III, ukończonych pracach nad grami Fez oraz Steel Battalion: Heavy Armor, a także ujawnionych grafikach koncepcyjnych skasowanej produkcji The Ripper.

Eufloria

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Eufloria. Dzieło studia Dyson możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 2,74 euro (ok. 11 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Fez

Niezależne studio Polytron zakończyło prace nad zręcznościową grą Fez. Produkcja obecnie znajduje się w fazie certyfikacji przez firmę Microsoft. Pełna wersja ma ukazać się na początku drugiego kwartału bieżącego roku w usłudze Xbox Live.

The Ripper

W sieci wylądowały grafiki koncepcyjne z gry The Ripper, nad którą studio Visceral Games rozpoczęło prace tuż po wypuszczeniu pierwszej odsłony Dead Space. Ostatecznie nowe przygody Kuby Rozpruwacza nie ujrzały światła dziennego, więc materiały ujawnione przez byłego pracownika Visceral Games są jedynymi na temat tej produkcji. Wszystkie zostały szybko usunięte z jego prywatnej strony internetowej, ale zachował je m.in. serwis Eurogamer.

Wieści ze świata (Diablo III, Fez, The Ripper, Steel Battalion: Heavy Armor) 27/2/12 - ilustracja #1

Diablo III

Firma Blizzard Entertainment poszukuje starszego inżyniera oprogramowania ds. konsolowych sieci. Odpowiedni kandydat ma być odpowiedzialny za „jak najlepszą implementację sieciowych systemów na konsolach”. Całkiem możliwe, że jest to kolejny etap przygotowań do wydania gry Diablo III na PlayStation 3 oraz Xboksie 360, o czym mówi się od dłuższego czasu.

Steel Battalion: Heavy Armor

Serwis Andriasang donosi, że prace nad grą Steel Battalion: Heavy Armor zbliżają się do końca i produkcja From Software oraz Capcom niedługo uzyska status gold. Taka informacja została ujawniona w Akihabarze (dzielnicy Tokio), na imprezie zorganizowanej z okazji dziesiątej rocznicy istnienia konsol z rodziny Xbox w Japonii.

Galeria filmów

Polecamy Waszej uwadze najnowsze filmy z gier: