Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 stycznia 2020, 17:30

autor: aadamus

Wielka wyprzedaż w Media Expert (m.in. Battlefield V i Shenmue 3)

W Media Expert ruszyła Wielka wyprzedaż. Wśród artykułów objętych promocją znalazły się również pudełkowe wydanie gier na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Shenmue 3 znalazło się w gronie produkcji objętych promocją. - Wielka wyprzedaż w Media Expert (m.in. Battlefield V i Shenmue 3) - wiadomość - 2020-01-09
Shenmue 3 znalazło się w gronie produkcji objętych promocją.

W Media Expert wystartowała Wielka wyprzedaż. Promocją objęte zostały także pudełkowe wydanie gier na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. W niższych cenach można zakupić między innymi Battlefield V, The Division 2 i Shenmue 3.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo lub obowiązuje do wyczerpania zapasów, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Wybrane tytułu objęte promocją w Media Expert

Z pełną lista produkcji objętych promocją można zapoznać się tutaj.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.