Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2022, 20:09

Wielka kolekcja gier 11 bit studios w nowym Humble Bundle

Do 18 listopada w Humble Store kupicie paczkę The Complete 11 bit Collection zawierającą szereg tytułów wydanych przez rodzimą firmę.

Źródło fot. 11 bit
i

W sklepie Humble Bundle ruszyła sprzedaż paczki The Complete 11 bit Collection. Jak sama nazwa wskazuje, w skład tego zestawu wchodzą produkcje wydane lub wyprodukowane przez polskie studio 11 bit. Należy mieć na uwadze, że akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 18 listopada.

The Complete 11 bit Collection w Humble Bundle

Wśród tytułów ujętych w paczce znajdziemy między innymi South of the Circle, które ukazało się na PC i konsolach w sierpniu tego roku. To gra przygodowa osadzona w czasach zimnej wojny, której bohaterem jest Peter – klimatolog i wykładowca akademicki. Protagonista rozbija się samolotem na Antarktyce. Znajdując się w kryzysowej sytuacji, nie tylko stara się przetrwać, ale również wspomina swoją przeszłość.

Paczka The Complete 11 bit Collection podzielona została na trzy progi cenowe (sami decydujecie, ile zapłacicie):

  1. 1. próg: Anomaly Game Collection (pakiet wszystkich odsłon serii Anomaly) i Spacecom za minimum 1,01 euro (ok. 4,70 zł),
  2. 2. próg: zawartość z poprzedniego progu, Tower 57, Beat Cop, This War of Mine: Complete Edition za więcej niż średnia, która na ten moment wynosi 11,69 euro (ok. 55 zł),
  3. 3. próg: zawartość z poprzedniego progu, Children of Morta: Complete Edition, South of the Circle, Frostpunk: Game of the Year Edition za minimum 14,96 euro (ok. 70 zł).

Wszystkie tytuły są dostępne w formie kluczy Steam. Oczywiście tradycyjnie, część zysków ze sprzedaży paczki zostanie przeznaczona organizacji charytatywnej. Tym razem jest to Razom for Ukraine.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej