Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2021, 11:23

Wiedźmin w świecie Skyrim dzięki modyfikacji A Witcher's Adventure

Ukazała się nowa wersja A Witcher's Adventure - LE Backport, czyli moda wprowadzającego do The Elder Scrolls V: Skyrim elementy z serii Wiedźmin, w tym bronie, potwory i znaki. Nie zabrakło także nowych przygód.

Aktualizacja.

Gardden, czyli autor moda A Witcher's Adventure, udzielił nam zgody na umieszczenie projektu na naszym FTP wraz z polską instrukcją instalacji:

  1. A Witcher's Adventure - pobierz mod w wersji dla The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
  2. A Witcher's Adventure – pobierz mod w wersji dla The Elder Scrolls V: Skyrim
MOD OFERUJE M.IN.:
  1. wiedźmińskie bronie, umiejętności i zdolności,
  2. systemy znaków i alchemii,
  3. nowe potwory,
  4. lokację Kaer Fendargh,
  5. nowe przygody.

Kilka dni temu moder Gardden wypuścił aktualizację projektu A Witcher's Adventure, czyli moda, który wprowadza do The Elder Scrolls V: Skyrim elementy wzorowane na serii Wiedźmin. Nowa wersja to 1.3 beta, więc sporo aspektów projektu wymaga jeszcze dopracowania, ale całość jest już w pełni grywalna i potrafi zapewnić dużo dobrej zabawy.

Pierwsza wersja moda zadebiutowała w lipcu ubiegłego roku. Wtedy projekt przeznaczony był wyłącznie do The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition. Wraz z początkiem 2021 r. Gardden udostępnił również wydanie dla starszego The Elder Scrolls V: Skyrim.

Mod wprowadza do Skyrima 43 miecze zaczerpnięte wprost z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wraz z dodatkowymi surowcami do craftingu tych broni. Co ciekawe, autor otrzymał na to zgodę od studia CD Projekt RED.

A Witcher's Adventure wzbogaca również rozgrywkę o wiedźmińskie znaki i system alchemiczny, jak również pokaźny zestaw umiejętności i zdolności wzorowanych na tych, którymi mógł się pochwalić Geralt.

Modyfikacja oferuje wiele okazji do zabawy wszystkimi tymi elementami. Projekt wprowadza do Skyrima dziewięć nowych potworów z uniwersum Wiedźmina, jak również dodatkową lokację w postaci Kaer Fendargh. Do tego dochodzi pięć autorskich przygód fabularnych.

W przyszłości autor zamierza mocno rozbudować tereny Kaer Fendargh oraz wprowadzić dodatkowe misje i potwory. Chce także lepiej zintegrować wiedźmińskie nowości z elementami standardowej kampanii Skyrima. W planach są również postacie niezależne, książki i zwoje oraz tablica ze zleceniami.

  1. A Witcher's Adventure - mod w wersji dla The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
  2. A Witcher's Adventure - mod w wersji dla The Elder Scrolls V: Skyrim