Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2007, 16:32

autor: Jiker

Wiedźmin - patch 1.1a już dostępny

The Witcher choć świetny, nie ustrzegł się drobnych błędów i bugów, utrudniających rozgrywkę fanom przygód Geralta. Studio CD Projekt Red stara się na szczęście zaradzić tym najpoważniejszym, czego efektem jest łatka oznaczona numerem 1.1a, uzupełniająca dokonania patcha 1.1.

The Witcher, choć świetny, nie ustrzegł się drobnych błędów i bugów, utrudniających rozgrywkę fanom przygód Geralta. Studio CD Projekt Red stara się na szczęście zaradzić tym najpoważniejszym, czego efektem jest łatka oznaczona numerem 1.1a, uzupełniająca dokonania patcha 1.1 wydanego w dniu europejskiej premiery gry.

Głównym powodem publikacji kolejnej łatki jest wykrycie poważnego błędu, który może uniemożliwić graczom ukończenie gry. Całą sytuację opisuje dokładnie Jacek Brzeziński, szef projektu gry Wiedźmin. „Po publikacji patcha 1.1 wykryliśmy nowy błąd związany z obiektami fizycznymi w akcie V, który w pewnych sytuacjach powoduje, że nie można kontynuować gry. Jest to nasze niedopatrzenie, za które chciałbym bardzo przeprosić wszystkich graczy”.

Łatka została udostępniona na łamach oficjalnego serwisu poświęconego grze The Witcher. Znajdziecie ją także u nas (opublikowaliśmy ją w tym miejscu). Warto również odnotować, że instalacja nowego patcha nie wpływa negatywnie na wcześniej zapisane przez nas stany gier.