Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 26 lutego 2020, 15:14

autor: Froozyy

Wiedźmin Netflixa - zdjęcia z planu ukazują dalsze losy Yennefer

Nowe zdjęcia z planu drugiego sezonu Wiedźmina od Netfliksa zdradzają, co stało się z Yennefer oraz Fringillą po bitwie o Wzgórze Sodden. Dowiedzieliśmy się również, kto zagra brata Franceski Findabair.

Wiemy, co stanie się dalej z Yennefer. - Wiedźmin Netflixa - zdjęcia z planu ukazują dalsze losy Yennefer - wiadomość - 2020-02-26
Wiemy, co stanie się dalej z Yennefer.

W tej wiadomości znajdują się spoilery z pierwszego oraz drugiego sezonu serialu Wiedźmin od Netfliksa. Czytasz na własną odpowiedzialność.

W SKRÓCIE:
  • w sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu filmowego drugiego sezonu Wiedźmina od Netfliksa;
  • dowiadujemy się z nich, że po bitwie o Wzgórze Sodden czarodziejki Yennefer oraz Fringilla zostały uprowadzone przez elfy Scoia’tael;
  • armii elfów będzie przewodził Filavandrel aen Fidhail, który pojawił się w drugim odcinku pierwszego sezonu;
  • brata Franceski Findabair zagra Kaine Zajaz.

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu filmowego drugiego sezonu Wiedźmina od Netfliksa. Tym razem dzięki najnowszym materiałom dowiadujemy się, co stało się z Yennefer (w jej roli Anya Chalotra) oraz Fringillą Vigo (Mimi Ndiweni), które, jak pewnie doskonale pamiętacie, po bitwie o Wzgórze Sodden w ostatnim odcinku Wiedźmina po prostu zniknęły.

Zdjęcie, które możecie zobaczyć poniżej, zdradza, że obie czarodziejki po wyczerpującej walce zostały uprowadzone przez elfy Scoia’tael. Serwis Redanian Intelligence podaje również, że za scenariusz tej sceny odpowiedzialny jest Stephen Surjik, któremu przypisano pieczę nad dwoma pierwszymi odcinkami drugiego sezonu, dzięki czemu możemy założyć, że tak właśnie rozpoczną się dalsze losy Yennefer.

Wiedźmin Netflixa - zdjęcia z planu ukazują dalsze losy Yennefer - ilustracja #2
Wiedźmin Netflixa - zdjęcia z planu ukazują dalsze losy Yennefer - ilustracja #3

Armię elfów z drugiego sezonu mieliśmy już okazję zobaczyć na poprzednich zdjęciach z planu, które pojawiły się niecały tydzień temu. Z najnowszych dowiadujemy się dodatkowo, że będzie nimi przewodził Filavandrel aén Fidháil (Tom Canton), którego Geralt oraz Jaskier mieli przyjemność poznać w drugim odcinku pierwszego sezonu. Obok niego pojawi się także elfia czarodziejka - Francesca Findabair (Mecia Simson). Obie postacie możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej, a po więcej takich materiałów zajrzyjcie na profil na Twitterze fotografa, który je zrobił.

Na zdjęciu zaznaczono Franceskę Findabair. - Wiedźmin Netflixa - zdjęcia z planu ukazują dalsze losy Yennefer - wiadomość - 2020-02-26
Na zdjęciu zaznaczono Franceskę Findabair.

Przypomnijmy także, że niedawno oficjalnie dowiedzieliśmy się, iż zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina ruszyły pełną parą. Premiera nowych odcinków planowana jest na 2021 rok. Dodatkowo poznaliśmy aktorów i aktorki, którzy dołączyli do obsady produkcji. Warto zaznaczyć, że oprócz podanych wtedy osób okazało się też, iż brata Franceski zagra Kaine Zajaz (znany z Raised by Wolves i Hang Ups).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.