Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 20 lutego 2020, 10:32

autor: Entelarmer

Wiedźmin (Netflix) - armia elfów w 2. sezonie? Nowe zdjęcia z planu

Redanian Intelligence opublikowało zdjęcia z planu drugiego sezonu serialu Wiedźmin, prezentujące elfich bojowników Scoia'tael. Prócz tego serwis podzielił się kolejnymi doniesieniami na temat produkcji Netfliksa.

Serialowa Yennefer najwyraźniej przebywa ostatnio w elfim towarzystwie. - Wiedźmin (Netflix) - armia elfów w 2. sezonie? Nowe zdjęcia z planu - wiadomość - 2020-02-20
Serialowa Yennefer najwyraźniej przebywa ostatnio w elfim towarzystwie.

Chyba nikogo nie zaskoczyło, że po rozpoczęciu produkcji drugiego sezonu Wiedźmina zaczęło pojawiać się znacznie więcej pogłosek i przecieków dotyczących serialu. Tych ostatnich dostarcza głównie Redanian Intelligence, które w przeszłości wielokrotnie przekazywało wiarygodne informacje. Ostatnie doniesienia serwisu potwierdzają, że w kolejnych odcinkach najpewniej zobaczymy Scoia’tael. Samo w sobie nie jest to zaskakujące, ale artykuł zawiera też zdjęcia z planu pokazujące aktorów w strojach elfich bojowników, wypatrzonych przez lokalnego zwiadowcę niedaleko angielskiego miasta Dorking, gdzie przez trzy dni trwały zdjęcia do serialu. Nie mają oni jednolitego ekwipunku, co raczej nie dziwi w przypadku de facto partyzanckiej formacji.

Wiedźmin (Netflix) - armia elfów w 2. sezonie? Nowe zdjęcia z planu - ilustracja #2
Wiedźmin (Netflix) - armia elfów w 2. sezonie? Nowe zdjęcia z planu - ilustracja #3
Wiedźmin (Netflix) - armia elfów w 2. sezonie? Nowe zdjęcia z planu - ilustracja #4

Według Redanian Intelligence, na planie filmowym w Dorking mieli pojawić się także znany z pierwszego sezonu Filavandrel, grany przez Toma Cantona władca elfów z Dol Blathana, oraz Francesca Findabair (aczkolwiek wciąż nie wiemy, kto wcieli się w tytularną najpiękniejszą kobietę wiedźmińskiego uniwersum). Co jednak najciekawsze, obok nich wypatrzono również Anye Chalotrę, czyli Yennefer z Vengerbergu, a także… młodszego brata Francescy. Ten ostatni został stworzony na potrzeby serialu i pojawi się w czterech odcinkach. Co jednak robi Yennefer w towarzystwie Scoia’tael, wiedzą tylko producenci Wiedźmina.

W Arborfield praca wre. Źródło: Redanian Intelligence. - Wiedźmin (Netflix) - armia elfów w 2. sezonie? Nowe zdjęcia z planu - wiadomość - 2020-02-20
W Arborfield praca wre. Źródło: Redanian Intelligence.

Prócz tego Redanian Intelligence donosi, że wciąż trwają prace nad sztucznym miastem w Arborfield, które może posłużyć jako sceneria Gors Velen lub Oxenfurtu. Jednak minie jeszcze sporo czasu, nim konstrukcja zostanie wykorzystana przez ekipę filmową. Przynajmniej tak twierdzi RI, a choć jak dotąd serwis okazał się wiarygodnym źródłem, nie uzyskaliśmy oficjalnego potwierdzenia ostatnich informacji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.