Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2007, 08:38

Wiedźmin debiutuje na rynku!

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest to najbardziej oczekiwana gra tego roku, przynajmniej nad Wisłą. Wiedźmin, bo to o produkcie firmy CD Projekt Red mowa, oficjalnie rozpoczął dziś podbój rynku elektronicznej rozrywki!

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest to najbardziej oczekiwana gra tego roku, przynajmniej nad Wisłą. Wiedźmin, bo to o produkcie firmy CD Projekt Red mowa, oficjalnierozpoczął dziś podbój rynku elektronicznej rozrywki!

Wiedźmin debiutuje na rynku! - ilustracja #1

Czeski Zaklinac i polski Wiedźmin.

Dzisiejsza premiera uwzględnia wyłącznie państwa europejskie. Produkt dystrybuowany jest na Starym Kontynencie zarówno przez firmę CD Projekt (Polska, Czechy i Słowacja), jak i przez koncern Atari (pozostałe kraje). Wiedźmin sprzedawany jest również w Rosji – tu wydawcą jest Noviy Disk. Za Oceanem Geralt pojawi się już w najbliższy wtorek, 30-października.

Oprócz gry, w dniu oficjalnej premiery dostępna jest również pierwsza łata, eliminująca błędy wykryte już po zakończeniu prac nad programem. Poprawkę możecie pobrać za pośrednictwem naszych serwerów FTP – jest ona dostępna w tym miejscu.

Wszystkim zainteresowanym polecamy również mnóstwo materiałów dotyczących gry, które przez długie miesiące gromadziliśmy na łamach naszego serwisu. Jednym z nich jest opublikowana o północy recenzja, w której Shuck spróbuje przekonać Was, dlaczego Wiedźmin to rewelacyjny produkt. A oto linki do pozostałych materiałów: