Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 września 2021, 18:56

autor: hexx0

Wiedźmińskie receptury wykradzione? Jaskółka, Kot i Zamieć na półkach sklepowych

We współpracy z firmą CD Projekt RED producent napojów izotonicznych Oshee wypuścił na rynek serię artykułów inspirowanych grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. Zorganizowano także loterię, w której można wygrać cyfrową kopię tytułu.

Zastanawialiście się kiedyś, jak smakują wiedźmińskie eliksiry, które tak ochoczo popija Geralt w grach? A może chcieliście ich spróbować? CD Projekt RED wyszedł – w pewnym sensie – naprzeciw tego typu życzeniom i nawiązał współpracę z firmą Oshee, która przygotowała limitowaną serię napojów energetycznych oraz izotonicznych (a także batonów, ale nie psujmy klimatu). Etykiety ich butelek zdobią wizerunki postaci z produkcji „Redów”; na niektórych widnieją nazwy pokroju Jaskółki, Kota czy Zamieci, a na innych informacja, że zawartość ma smak bzu i agrestu (można ją wąchać, nie to co list od Yen). Przykładowe napoje możecie zobaczyć na poniższej grafice.

Wiedźmińskie receptury wykradzione? Jaskółka, Kot i Zamieć na półkach sklepowych - ilustracja #1
Źródło: https://oshee-wiedzmin.pl.

Wraz z prezentacją nowej serii firma Oshee ogłosiła loterię, w której do wygrania jest 2000 nagród, w tym 400 kodów na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon (edycja ze wszystkimi dodatkami), 400 kodów na koncert grupy Percival Schuttenbach (autorów ścieżki dźwiękowej do trzeciego „Wieśka”), 400 kodów rabatowych o wartości 20 zł do sklepu CD Projekt RED Gear (na zamówienia o minimalnej wartości 100 zł), a także 1000 zestawów z gadżetami od Oshee (m.in. z czapkami z logo firmy i marki Wiedźmin).

Jak wziąć udział w loterii? Wystarczy kupić dowolny produkt z wiedźmińskiej serii, a następnie wypełnić formularz na tej stronie. Należy w nim podać imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a także numer paragonu lub kod spod etykiety – te ostatnie warto więc będzie zachować po konsumpcji. Potem pozostaje już tylko sprawdzić, czy się wygrało; ewentualnie próbować dalej. Więcej szczegółów na temat akcji znajdziecie tutaj.

Pomijając walory smakowe i/lub upodobanie do napojów energetycznych czy izotonicznych, trudno nie docenić immersji, jaka dzięki produktom Oshee może towarzyszyć od teraz wypadom na miasto bądź w plener – z odpaloną na telefonie grą Wiedźmin: Pogromca potworów i zapasem „eliksirów” w plecaku żadne monstrum nie powinno być straszne.