Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2016, 18:08

autor: Góral

Wiedźmin 3: Krew i wino - kolejny zwiastun dodatku

Studio CD Projekt RED opublikowało kolejny zwiastun dodatku Krew i wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tym razem zaprezentowano krainę Touissant oraz pokazano kilka stworów, z którymi zmierzy się Geralt.

Premiera wyczekiwanego dodatku Krew i wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zbliża się wielkimi krokami. Drugie i ostatnie rozszerzenie zadebiutuje bowiem 31 maja na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Po pierwszym zwiastunie i dzienniku dewelopera dziś studio CD Projekt RED opublikowało widoczny powyżej materiał wideo, na którym zaprezentowano krainę Touissant. Pod koniec nagrania pokazano także po co Geralt w ogóle został wezwany do tak pięknego i spokojnego miejsca. Krótko pisząc, będzie co zwiedzać, będzie z kim walczyć i będzie co robić.

Wiedźmin 3: Krew i wino - kolejny zwiastun dodatku - ilustracja #2
Wiedźmin 3: Krew i wino - kolejny zwiastun dodatku - ilustracja #3

Krew i wino to drugie duże rozszerzenie do trzeciego Wiedźmina. Pierwszym jest Serca z Kamienia wypuszczone w październiku 2015 roku. Produkcja okazała się nadzwyczaj udanym dodatkiem, w którym Geralt został wynajęty przez Pana Lusterko i musiał stawić czoła Olgierdowi von Everecowi.

Zapewne wszyscy zainteresowani dodatkiem z pewnością wiedzą czego należy się spodziewać, ale w ramach krótkiego przypomnienia, tym razem Geralt zostanie poproszony o pomoc przez księżną Annę Henriettę, której podwładni nie mogą sobie poradzić z tajemniczym mordercą. Oczywiście to dopiero początek atrakcji jakie na nas czekają, gdyż do naszej dyspozycji, oprócz nowej lokacji, oddanych zostanie dziewięćdziesiąt zadań i rozmaitych aktywności, co przełożyć ma się nawet na trzydzieści godzin rozgrywki.

Tytuł dostępny będzie w ramach cyfrowej dystrybucji, a dodatkowo w Polsce kupimy także pudełkowe wydanie, z widoczną poniżej zawartością. Wersja ta dostępna będzie jednak tylko dla użytkowników konsoli PlayStation 4 i PC-tów. Poza tym wszystkim pamiętajcie, że w wielu sklepach wystartowały ostatnio promocje na serię Wiedźmin, dzięki czemu np. na GOG-u można nabyć „podstawkę” za niecałe 65 zł, a pakiet Wiedźmin 3: Dziki Gon + dodatki Serca z Kamienia i Krew i wino kupicie za 146,89 zł.

Wiedźmin 3: Krew i wino - kolejny zwiastun dodatku - ilustracja #4