Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2014, 10:33

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon - obejrzyj wysokiej jakości modele postaci

Do premiery wyczekiwanej polskiej produkcji Wiedźmin 3: Dziki Gon pozostało jeszcze dobrych kilka miesięcy, ale mamy coś dla wygłodniałych fanów - dwa przepiękne screeny prezentujące szczegółowe modele postaci.

Jeden z użytkowników forum NeoGAF odnalazł dwa screeny prezentujące modele postaci z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, które wyglądają po prostu fantastycznie. Z obiema grafikami zapoznacie się poniżej, ale warto zajrzeć do źródła, by ujrzeć je w pełnej jakości. Na pierwszy rzut oka wyglądają one jak szkice koncepcyjne, jednak wystarczy przyjrzeć się bliżej (np. na kanciaste palce), by zrozumieć, że to modele pochodzące z gry. Od dłuższego czasu było wiadomo, że Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie śliczną produkcją, a najnowsze grafiki powinny nas w tym tylko utwierdzić. Premiera tytułu odbędzie się 24 lutego 2015 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - obejrzyj wysokiej jakości modele postaci - ilustracja #1
Wiedźmin 3: Dziki Gon w skrócie:
  • Gatunek: RPG akcji
  • Deweloper: CD Projekt Red
  • Platformy sprzętowe: PC PS$, XOne
  • Data premiery: 24 lutego 2015 roku

Trzecia odsłona Wiedźmina napędzana jest przez nową wersję silnika REDengine. W produkcji ujrzymy szereg zaawansowanych efektów graficznych, w tym Nvidia Hairworks, czy też system fizyki oparty na technologii PhysX. Tytuł ma być jedną z najładniejszych gier, a wersja PC-towa wystawi na ciężką próbę nawet najpotężniejsze współczesne konfiguracje sprzętowe.

Nieco inaczej ma się sprawa w przypadku wydania konsolowego. Twórcy zapowiedzieli, że oprawa graficzna na PlayStation 4 i Xboksie One odpowiadać będzie wysokim ustawieniom na PC-tach, a animacja ma zapewniać stabilne 30 klatek na sekundę. Niepewna jednak pozostaje kwestia rozdzielczości i możliwe, że ani ostatnie urządzeni Sony, ani Microsoftu nie poradzą sobie z 1080p.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Triss w pełnej okazałości. - Wiedźmin 3: Dziki Gon - obejrzyj wysokiej jakości modele postaci - wiadomość - 2014-09-28
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Triss w pełnej okazałości.