Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2014, 17:36

autor: Jakub Mirowski

Wiedźmin 3: Dziki Gon - intro już w sieci!

Studio CD Projekt RED zaprezentowało wprowadzenie filmowe do trzeciej części trylogii Wiedźmin, która będzie mieć swoją premierę na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4 w lutym przyszłego roku.

Zgodnie z zapowiedziami studia CD Projekt RED, wprowadzenie filmowe do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon miało mieć swoją premierę 24 października o godzinie 17:45. Z pewnością moment ten był wyczekiwany przez każdego fana serii – i wreszcie nadszedł. Trwające niecałe 3 minuty intro, stworzone przez firmę Platige Image możecie zobaczyć poniżej.

Przeskakujące pomiędzy teraźniejszością i retrospekcjami ponure wprowadzenie, zatytułowane Podążając za tropem, jest odpowiednio klimatyczne oraz powalające wizualnie. Z drugiej strony, trzecia część Wiedźmina to największa polska produkcja w historii i widać to także po materiałach przedpremierowych – czy to na przykładzie powyższego filmiku, czy wcześniejszych zwiastunów. Intro do Dzikiego Gonu będzie z pewnością od momentu premiery porównywane z rewelacyjnymi wprowadzeniami do pierwszej oraz drugiej części, pozwolimy więc Wam podjąć decyzję, który z tych trzech filmów prezentuje najwyższy poziom.

Ostatnia odsłona Wiedźmina zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 24 lutego przyszłego roku. To jeden z najbardziej wyczekiwanych przedstawicieli gatunku RPG ostatnich lat – Dziki Gon jeszcze przed premierą został dwukrotnie uznany za najlepszą grę targów E3 przez czytelników serwisu IGN. Czy CD Projekt RED poradzi sobie z tak wysokimi oczekiwaniami? Tego dowiemy się już za kilka miesięcy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
  2. Oficjalna strona internetowa studia CD Projekt RED
  3. Zapowiedź Wiedźmin 3: Dziki Gon – przygotujcie się na jedną z najlepszych gier RPG ostatnich lat
TWOIM ZDANIEM

Która część Wiedźmina ma najlepsze intro?

Wszystkie intra są świetne.
57,9%
Pierwszy Wiedźmin i walka ze strzygą to klasyka.
19,8%
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów ze swoją akcją na statku.
13,7%
Wiedźmin 3: Dziki Gon ma rozmach.
6,1%
Żadne mi się nie podobało.
2,6%
Zobacz inne ankiety