Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2014, 08:54

autor: luckie

Wiedźmin 3: Dziki Gon – intro zostanie ujawnione 24.10

W piątek 24 października studio CD Projekt RED pokaże światu intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Trójwymiarowa animacja stanowiąca wprowadzenie do rozgrywki ma nosić tytuł Podążając za tropem.

Już wkrótce Geralt wróci na wiedźmiński szlak - Wiedźmin 3: Dziki Gon – intro zostanie ujawnione 24 października - wiadomość - 2014-10-17
Już wkrótce Geralt wróci na wiedźmiński szlak

Tworzona przez CD Projekt RED seria Wiedźmin zasłynęła z co najmniej kilku rzeczy. Jedną z nich są znakomite wprowadzenia filmowe w wykonaniu Tomasza Bagińskiego. W pierwszej części we wstępie do gry mogliśmy obejrzeć legendarną walkę Geralta ze strzygą, a w drugiej spektakularny zamach na króla Demawenda. Czym pochwali się „trójka”? Tego jeszcze nie wiemy, ale dowiemy się za tydzień, a dokładnie w piątek 24 października o ogdzinie 17:45 czasu polskiego – wtedy to ujawnione zostanie intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zatytułowane Podążając za tropem (ang. The Trail). Na oficjalnej stronie produkcji możemy znaleźć zegar odliczający do ww. daty oraz screeny najwyraźniej pochodzące z owego filmu. Sama gra ma zadebiutować 24 lutego 2015 roku na PC, PlayStation 4 (w Europie prawdopodobnie dzień później) oraz Xboksie One.

Parę miesięcy temu mogliśmy zobaczyć inny film nawiązujący do trzeciego Wiedźmina. Zwiastun kinowy Zabójca potworów, również autorstwa Bagińskiego, zrobił na nas duże wrażenie za sprawą pieczołowitego wykonania, efektownych animacjii i przemyślanego scenariusza – jak się okazuje potwory nie muszą mieć wielkich zębów i sześciu odnóży, mogą chodzić na dwóch nogach, ubierać się tak jak my i mówić artykułowanie. Nie mamy wątpliwości, że co najmniej taki sam poziom zapewni Podążając za tropem. W międzyczasie zapraszamy do przypomnienia sobie tamtego filmu:

  1. Oficjalna strona internetowa gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
  2. Zapowiedź Wiedźmin 3: Dziki Gon – przygotujcie się na jedną z najlepszych gier RPG ostatnich lat