Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 marca 2015, 09:35

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon dodawany do kart graficznych firmy Nvidia

Kupując w wybranych sklepach jedną z kart graficznych firmy Nvidia (GeForce GTX 980, GTX 970, GTX 960 i notebooki z układem GeForce GTX 970M lub lepszym) za darmo otrzymamy egzemplarz wyczekiwanej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Promocja trwa do końca maja lub do wyczerpania zapasów.

Wiedźmin 3: Dziki Gon dodawany do kart graficznych firmy Nvidia - ilustracja #1

Firma Nvidia we współpracy ze studiem CD Projekt RED przygotowała promocję, w ramach której zakup jednej z kart graficznych „Zielonych” będzie promowany darmowym egzemplarzem wyczekiwanej gry RPG akcji Wiedźmin 3: Dziki Gon. Promocją objęto modele GeForce GTX 980, GTX 970, GTX 960 i notebooki z układem GeForce GTX 970M lub lepszym. Po dokonaniu transakcji w jednym z wybranych sklepów (ich listę znajdziecie nieco dalej), otrzymacie kod uprawniający do pobrania produkcji po jej premierze, która odbędzie się 19 maja. Natomiast promocja obowiązuje do końca tego właśnie miesiąca lub do wyczerpania zapasów.

Przypominam także, że studio CD Projekt RED współpracuje z Nvidią nie tylko podczas tej promocji, lecz również przy samej grze, w której zostaną wykorzystane różne technologie przygotowane przez uznanego producenta kart graficznych. W trzecim Wiedźminie zastosowano m.in. techniki HairWorks (odpowiada za naturalny wygląd włosów i sierści) czy też znane wszystkim graczom PhysX.

Sklepy uczestniczące w promocji: