Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2015, 12:55

autor: Piotr "Pirlond" Bicki

Wiedźmin 3: Dziki Gon doczeka się nowej łatki, która poprawi walki z bossami [AKTUALIZACJA]

Choć niedawno CD Projekt RED udostępniło obszerny patch do Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu oznaczony numerkiem 1.10, deweloperzy wciąż usprawniają swoją grę. Przedstawiciele studia ujawnili, że pracują nad kolejną aktualizacją, która tym razem skoncentruje się głównie na wydanym jakiś czas temu rozszerzeniu Serca z Kamienia.

AKTUALIZACJA: Nie trzeba było długo czekać. Przedstawiciele CD Projekt RED opublikowali pełną listę zmian, które przyniesie ze sobą aktualizacja o numerze 1.11. Łatka rozwiązuje wiele niedoróbek związanych zarówno z podstawową wersją gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, jak i z dodatkiem Serca z Kamienia.

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon wkrótce doczeka się nowej łatki. - Wiedźmin 3: Dziki Gon doczeka się nowej łatki, która poprawi walki z bossami [AKTUALIZACJA] - wiadomość - 2015-10-22
Wiedźmin 3: Dziki Gon wkrótce doczeka się nowej łatki.

Twórcy Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu pracują już nad kolejnym patchem do gry (o numerze 1.11), co samo w sobie nie jest jakąś wielką niespodzianką, jako że produkcja wciąż posiada wiele różnego rodzaju niedoróbek. Konkretne szczegóły związane z nową łatką nie są na razie znane, ale odpowiedzialny w studiu CD Projekt RED za kontakt ze społecznością fanów Marcin Momot we wpisie opublikowanym na łamach oficjalnego forum firmy ujawnił pierwsze informacje dotyczące aktualizacji. Przede wszystkim przyniesie ona ze sobą poprawki, które zbalansują poziom trudności w walkach z bossami w wydanym niedawno dodatku Serca z Kamienia. Wyeliminowany zostanie też błąd powodujący znikanie w rozszerzeniu postaci Vernona Roche’a. Deweloperzy naprawią również bug związany z częściami ofirskiego ekwipunku (klapy dla konia i juki), który uniemożliwia zdobycie osiągnięcia „Nowa moda”.

Data premiery patcha nie jest na razie znana. Ta – wraz z pełną listą przygotowywanych zmian – ma zostać ujawniona w późniejszym terminie. Opublikowana niedawno aktualizacja o numerze 1.10 była największą z dotychczasowych, których doczekał się Wiedźmin 3: Dziki Gon – zajmowała około 10 gigabajtów i zawierała mnóstwo zarówno mniejszych, jak i większych poprawek.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to ostatnia odsłona cyfrowych przygód Geralta z Rivii w wykonaniu studia CD Projekt RED. W połowie października premierę miały Serca z Kamienia – pierwsze duże fabularne rozszerzenie do gry, które przynosiło ze sobą kilkanaście godzin dodatkowej zabawy. W planach jest jeszcze jedno DLC – Krew i wino.