filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 kwietnia 2021, 12:20

autor: Adrian Werner

Wiedźmin - 2. sezon pod koniec roku, wraz z You i Cobra Kai

Serwis Netflix poinformował, że drugi sezon serialu Wiedźmin zadebiutuje w czwartym kwartale tego roku. Wtedy też obejrzymy nowe odcinki You i Cobra Kai oraz filmy Red Notice i Escape From Spiderhead.

PREMIERY NETFLIXA W 4. KWARTALE 2021 R.:
  • drugi sezon serialu Wiedźmin,
  • trzeci sezon You,
  • czwarty sezon Cobra Kai,
  • filmy Red Notice i Escape From Spiderhead.

Dowiedzieliśmy się wreszcie, kiedy zobaczymy nowe przygody telewizyjnego Geralta z Rivii. Serwis Netflix poinformował, że drugi sezon serialu Wiedźmin zadebiutuje w czwartym kwartale tego rok, że drugi sezon serialu Wiedźmin ukaże się w ostatnim kwartale tego roku. Niestety, nie podano dokładniejszej daty.

Zdjęcia do drugiej serii dobiegły końca na początku tego miesiąca. Jest to jednak serial fantastyczny, obfitujący w efekty komputerowe, więc post-produkcja zajmie sporo czasu.

Na nowe odcinki czekamy już długo. Zdjęcia do drugiego sezonu ruszyły w lutym ubiegłego roku, ale po kilku tygodniach twórcy zmuszeni byli do zawieszenia prac z powodu koronawirusa. Produkcję wznowiono dopiero w sierpniu, ale potem odtwarzający główną rolę Henry Cavill doznał na planie poważnej kontuzji, co spowodowało dalsze opóźnienia.

Powrót Wiedźmina nie jest jedyną atrakcją, jaką Netflix szykuje na ostatni kwartał tego roku. Serwis poinformował, że w tym okresie zadebiutuje również trzeci sezon You oraz czwarta seria Cobra Kai. Wtedy też odbędą się premiery filmów Red Notice oraz Escape From Spiderhead.

W przypadku You także doszło do opóźnień z powodu koronawirusa. Serial był w produkcji w grudniu ubiegłego roku, kiedy to władze stanu Kalifornia wprowadziły nowe obostrzenia z powodu pogarszającej się sytuacji pandemicznej. Wymusiło to zawieszenie prac nad trzecim sezonem, choć w tym przypadku przerwa trwała tylko kilka tygodni.

  1. Oficjalna strona serialu Wiedźmin
  2. Dziki Gon na zdjęciach z planu drugiego sezonu Wiedźmina
  3. Showrunnerka Wiedźmina twierdzi, że 2. sezon jest tworzony z większym rozmachem

Adrian Werner

Adrian Werner

Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl – piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów – Adrian nigdy nie odmówi dobrej opowieści.

więcej