Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 marca 2021, 11:34

autor: Przemysław Dygas

Dziki Gon na zdjęciach z planu drugiego sezonu Wiedźmina

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu drugiego sezonu Wiedźmina. Wiemy już, jak wyglądać będzie Dziki Gon.

Miesiąc temu otrzymaliśmy pierwsze zdjęcie nowych zbroi Nilfgaardczyków. Teraz w sieci pojawiły się kolejne ujęcia prosto z planu. Dzięki nim wiemy już, jak w serialu prezentować się będzie Dziki Gon. Wygląd jego członków z pewnością ucieszy fanów gier CD Projekt RED. Mroczni jeźdźcy bardzo mocno przypominają bowiem orszak Eredina z trzeciej części Wiedźmina.

Wygląda na to, że twórcy serialu nie chcieli przesadnie eksperymentować z projektami strojów Dzikiego Gonu. Jeźdźcy Aen Elle odziani są w ciężkie pancerze przypominające kości. Większość z nich ukrywa także twarze za metalowymi przyłbicami. Postacie bardzo mocno przypominają swoje wersje z gry CD Projekt RED. Decyzja o takim, a nie innym przedstawieniu Dzikiego Gonu może być spowodowana wcześniejszymi kontrowersjami, jakie wywoływały śmiałe pomysły twórców serialu. Wystarczy, że przypomnimy sobie, jak fani zareagowali na pierwszy projekt nilfgaardzkich pancerzy, które znacząco różniły się od powszechnych wyobrażeń.

Tym razem negatywnego odzewu raczej nie powinniśmy się spodziewać. Mroczni jeźdźcy widoczni na zdjęciach prezentują się w sposób, który powinien przypaść do gustu nawet najbardziej ortodoksyjnym fanom. Warto jednak wspomnieć, że twórcy nadal nie odnieśli się do powyższych zdjęć. Oficjalnie nie mamy więc potwierdzenia, że zamaskowane postacie to Dziki Gon. Patrząc na ich wygląd trudno jednak spodziewać się kogokolwiek innego.