Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Stadlbauer Press Release 19 stycznia 2012, 13:21

Wersje demo gier zmierzają na Nintendo 3DS

Darmowe wersje demonstracyjne gier na Nintendo 3DS już dziś dostępne do pobrania z Nintendo eShop. Na początek przetestuj Resident Evil™ Revelations oraz Cooking Mama 4.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Darmowe wersje demonstracyjne gier na Nintendo 3DS już dziś dostępne do pobrania z Nintendo eShop. Na początek przetestuj Resident Evil™ Revelations oraz Cooking Mama 4.

Dzieło Capcom’u, zaprojektowane aby jak najlepiej wykorzystać możliwości Nintendo 3DS, Resident Evil Revelations nawiązuje do klasycznego gatunku gry survival horror. W europejskich sklepach gra będzie do nabycia od 27 stycznia, ale już dziś możesz przetestować tę najsłynniejszą grę z gatunku horror. Odwiedź wiec Nintendo eShop i pobierz demo gry.

Jeśli gotowanie to twoja pasja to koniecznie musisz sprawdzić wersje demonstracyjną Cooking Mama 4 od 505 Games na Nintendo 3DS. Mama po raz pierwszy ugotuje nam w pełnym 3D. Pomóż Mamie urządzić kuchnię i poustawiać naczynia oraz gotuj w zupełnie nowy sposób.

Sprawdzaj Nintendo eShop, bo nowe wersje demo będą reglanie dodawane. Już wkrótce Metal Gear Solid®: Snake Eater 3D – legendarna seria Hideo Kojima Metal Gear od KONAMI.

Ta klasyczna gra akcji zawita na Nintendo 3DS w przepięknym 3D, z użyciem kamer i sensora ruchu jak integralnego elementu gry.

Spodziewaj się też wersji demo gry Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games™ oraz Rhythm Thief & the Emperor's Treasure™ - obie wydane przez firmę SEGA.

Poza wersjami demo Nintendo eShop to również gry w 3D w dystrybucji cyfrowej, 3D Classics, Virtual Console™ oraz Nintendo DSiWare™ .