Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2017, 18:55

Wersja trial Mass Effect: Andromeda z ograniczeniami w kampanii [news zaktualizowany]

Producent gry Mass Effect: Andromeda ujawnił, że planowana na 16 marca wersja próbna gry będzie zawierać pewne ograniczenia w kampanii dla jednego gracza. Nie dotkną one natomiast trybu wieloosobowego.

AKTUALIZACJA: Za pośrednictwem Origina dowiedzieliśmy się, że pobieranie plików triala Mass Effect: Andromeda będzie możliwe od 15 marca, od godziny 22:30. Preload pełnej wersji gry zacznie się niecałe dwa dni później – 17 marca o godzinie 18:00.

O tym, że posiadacze abonamentu w usłudze EA Access na Xboksie One lub Origin Access na PC zagrają w Mass Effect: Andromeda o tydzień wcześniej niż reszta graczy, wiedzieliśmy już od stycznia. Teraz, za sprawą producenta gry Fernando Melo, poznaliśmy dodatkowe szczegóły na temat dziesięciogodzinnej wersji próbnej. Okazuje się bowiem, że studio BioWare zaplanowało w niej pewne dodatkowe (obok czasowych) ograniczenia.

Kanadyjskim deweloperom zależy na tym, by gracze nie poznali przed premierą zbyt dużego wycinka historii. - Wersja trial Mass Effect: Andromeda z ograniczeniami w kampanii [news zaktualizowany] - wiadomość - 2017-03-07
Kanadyjskim deweloperom zależy na tym, by gracze nie poznali przed premierą zbyt dużego wycinka historii.

Deweloperzy nie mają zamiaru pozwalać graczom na odkrywanie zbyt dużej części historii przed oficjalną premierą, zaplanowaną na 23 marca. Z tego też powodu po dojściu do pewnego momentu w fabule dalsze postępy zostaną zablokowane, i będzie można je kontynuować dopiero po zakupie pełnej wersji tytułu. Dotarcie do wspomnianego punktu nie oznacza oczywiście końca zabawy w trialu. Nadal będziemy mogli eksplorować świat aż do momentu, w którym wyczerpiemy dziesięciogodzinny limit. Żadnych ograniczeń nie uświadczymy za to w trybie wieloosobowym. Przypomnijmy, że wersja próbna trafi na EA Access oraz Origin Access 16 marca. Niestety, szansy na przedpremierowe przetestowanie Andromedy nie otrzymają posiadacze PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Mass Effect: Andromeda
  2. Graliśmy w Mass Effecta: Andromedę – nie tylko dla fanów Inkwizycji
  3. Kompendium wiedzy o grze Mass Effect: Andromeda