Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2012, 15:22

Wersja Test Drive: Ferrari Racing Legends na PC została anulowana

Z doniesień niemieckiego serwisu games.reveur.de wynika, że pecetowa wersja gry Test Drive: Ferrari Racing Legends została anulowana. Potwierdziła to podobno firma BigBen Interactive.

Test Drive: Ferrari Racing Legends nie pojawi się na PC. - Wersja Test Drive: Ferrari Racing Legends na PC została anulowana - wiadomość - 2012-11-21
Test Drive: Ferrari Racing Legends nie pojawi się na PC.

Firma BigBen Interactive potwierdziła, że anulowano pecetową wersję wyścigów Test Drive: Ferrari Racing Legends – taką informację uzyskał jeden z niemieckich portali, co zauważył serwis The Dark Side of Gaming. Niestety nie znamy przyczyn skasowania konwersji na pecety, która podobno miała trafić do sprzedaży pod koniec tego miesiąca. Konsolowe edycje Ferrari Racing Legends zadebiutowały w pierwszej połowie roku.

Plan firmy Atari, wydawcy gry, zakładał, że wyjdzie ona w marcu 2012 roku na pecetach, Xboksie 360 i PlayStation 3. W lipcu, po kilku opóźnieniach, do sprzedaży trafiły tylko konsolowe wydania produkcji (Polacy otrzymali je w sierpniu). Słuch o wersji na komputery PC zaginął na wiele tygodni. Atari jeszcze nie skomentowało tych doniesień, więc być może sytuacja się zmieni. Mając na uwadze liczne obsuwy, jest to jednak niezbyt prawdopodobne.

Wersja Test Drive: Ferrari Racing Legends na PC została anulowana - ilustracja #3Test Drive: Ferrari Racing Legends to wyścigi koncentrujące się na samochodach tytułowego włoskiego producenta. Slightly Mad Studios odtworzyło w grze modele aut produkowanych na przestrzeni lat 1947-2009. W kampanii można było poznać kolejne okresy w historii Ferrari i ścigać się na 30 trasach. Gra okazała się średnia, ale na pewno miała pewną wartość dla fanów motoryzacji.

  1. Recenzja gry Test Drive: Ferrari Racing Legends - O Ferrari Mio!