Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2011, 14:25

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wersja demonstracyjna gry The Sims 3 dostępna do ściagnięcia w sklepie Origin

Prawie dwa i pół roku po premierze gry The Sims 3 udostępniono jej wersję demonstracyjną. Demo produkcji studia Maxis pojawiło się na łamach sklepu Origin.

Firma Electronic Arts udostępniła pecetową wersję demonstracyjną gry The Sims 3. Na taki ruch zdecydowano się prawie dwa i pół roku po premierze tego tytułu.

Demo pozwala przez 20 minut zapoznać się z najważniejszymi elementami rozgrywki The Sims 3, a także kilku wydanych do tej pory dodatków (Wymarzone Podróże, Kariera, Po Zmroku, Pokolenia, Nowoczesny Apartament – akcesoria, Szybka Jazda – akcesoria). Całość jest dostępna do ściągnięcia w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) za pośrednictwem sklepu Origin.

Wersja demonstracyjna gry The Sims 3 dostępna do ściagnięcia w sklepie Origin - ilustracja #1

Rzadko zdarza się, byśmy na demo czekali tak długo po wydaniu końcowego produktu. Amerykański wydawca najwyraźniej doszedł do wniosku, że są jeszcze osoby, które warto zachęcić do tej serii i doskonałym na to sposobem ma być bezpłatna próbka pełnej wersji.

The Sims 3 to trzecia odsłona jednej z najpopularniejszych serii na PC. W grze obejmujemy kontrolę nad życiem tytułowych Simów, dbamy o zaspokajanie ich najważniejszych potrzeb (higiena, rozrywka, energia itd.) i wspinanie się po szczeblach kariery. Cykl zyskał sympatię przede wszystkim niedzielnych graczy, którzy bez większego problemu mogą zasiąść do zabawy i przeżywać setki wirtualnych dni ze swoimi podopiecznymi.