Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2012, 11:20

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wersja demo gry Risen 2: Mroczne wody dostępna w serwisie Steam

Studio Piranha Bytes udostępniło wersję demonstracyjną gry Risen 2: Mroczne wody. Próbka pozwala zapoznać się z początkowym fragmentem kampanii dla jednego gracza i można ją pobrać z serwisu dystrybucji cyfrowej Steam.

W tym tygodniu w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam pojawiła się wersja demonstracyjna gry Risen 2: Mroczne wody. Twórcy zdecydowali się na udostępnienie dema niemal dwa miesiące po premierze swojej produkcji.

Wersja demo gry Risen 2: Mroczne wody dostępna w serwisie Steam - ilustracja #1
W grze walczymy także bronią palną

Demo pozwala sprawdzić początkowy fragment kampanii dla jednego gracza. Po raz kolejny wcielamy się w Bezimiennego, który tym razem musi zażegnać zagrożenie ze strony tytanów. Wersja demonstracyjna waży nieco ponad 6 GB – zaskakująco dużo biorąc pod uwagę fakt, że końcowy produkt zajmuje niewiele więcej miejsca na dysku. Demo pobierzecie ze Steama.

Risen 2: Mroczne wody to kontynuacja udanej produkcji cRPG autorstwa studia Piranha Bytes, odpowiedzialnego również za pierwsze trzy części serii Gothic. W naszym kraju pecetowa wersja gry została wydana 27 kwietnia w pełnej polskiej wersji językowej przez firmę Cenega. Z kolei 3 sierpnia zadebiutują edycje na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.