Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 września 2016, 16:31

Wejdź z nami do nowej rzeczywistości i wygraj laptopa!

Zapraszamy do wirtualnej rzeczywistości w nowym konkursie na GRY-Online, w którym wraz z firmą MSI Polska przygotowaliśmy dla Was mnóstwo wspaniałych nagród!

Wejdź z nami do nowej rzeczywistości i wygraj laptopa! - ilustracja #1

Witamy w kolejnym konkursie na GRY-Online! Tym razem zabierzemy Was do świata rzeczywistości wirtualnej w akcji przeprowadzanej wraz z firmą MSI Polska! Waszym zadaniem będzie udzielenie odpowiedzi na pytanie: „W jakie gry i w jaki sposób zagram w wirtualnej rzeczywistości na notebookach MSI z serii VR?”. Możecie tego dokonać na jeden z trzech sposobów - na filmie, w formie graficznej bądź w formie tekstowej. Główną nagrodą w konkursie jest gamingowy laptop MSI GE72 6QF APACHE PRO, zaś pozostałe miejsca nagrodzimy odpowiednio za drugie miejsce: klawiaturą SteelSeries APEX 300 lub za trzecie miejsce: plecakiem na laptopa MSI Hermes! Wszyscy zwycięzcy otrzymają dodatkowo po zestawie gadżetów od firmy MSI! Szczegóły konkursu znajdziecie poniżej.

Szczegóły konkursu:

  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę,
  • Zgłoszenie wideo nie powinno przekroczyć 2 minut,
  • W pracy wideo można zastosować udźwiękowienie własnego autorstwa lub utwory muzyczne na licencji Creative Commons nie wykluczające wykorzystania komercyjnego,
  • Materiały filmowe należy umieścić w serwisie Youtube, a następnie zamieścić link do zgłoszenia w komentarzu na stronie konkursowej. Film nie może być ustawiony jako prywatny,
  • Fotografie i fotomanipulacje należy umieścić w komentarzach na stronie konkursowej,
  • Przygotowane prace graficzne należy zapisać w formacie jpeg, gif, bmp, tiff lub png i nie powinny przekraczać 1.1 MB,
  • Zgłoszenie tekstowe nie powinno przekroczyć 1 000 znaków,
  • Pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”) oraz uzupełnieniu danych wszelkich danych osobowych na profilu.

Po więcej informacji odsyłamy Was na specjalnie dedykowaną stronę konkursową, gdzie znajdziecie wszelkie szczegóły dotyczące konkursu, a także dowiecie się więcej na temat sprzętu i technologii MSI! Nie zapomnijcie również uważnie zapoznać się z regulaminem! Na Wasze prace czekamy do 14 października 2016 włącznie, a więc macie jedynie dwa tygodnie na zgłaszanie prac - wykorzystajcie ten czas jak najlepiej!