Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 września 2016, 12:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Good Loot dla VIP-ów: zgarnij gadżety z Fallouta

W ramach naszej współpracy z marką Good Loot, posiadacze aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są gadżety związane z marką Fallout.

Good Loot dla VIP-ów: zgarnij gadżety z Fallouta - ilustracja #1

Niedawno ogłosiliśmy start naszej współpracy z marką Good Loot i rozdaliśmy wśród Was gadżety z uniwersum Warhammera. Tym razem posiadacze Abonamentów Premium z opcją VIP mają szansę na otrzymanie zestawu w klimatach Fallouta.

Good Loot dla VIP-ów

Jak dobrze wiecie, w świecie Fallouta napotkać można wiele Krypt, które dedykowane były specjalnym zadaniom lub charakteryzowały się doborem mieszkańców według pewnego klucza. Aby otrzymać zestaw nagród, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym opiszecie wymyśloną przez siebie Kryptę w 700 znakach. W mailu o temacie Good Loot VIP podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl, na którym macie aktywny Abonament Premium z opcją VIP. Na zgłoszenia czekamy do 4 października 2016. Redakcyjne jury wybierze najciekawszą i najlepiej opisaną Kryptę, a zwycięzca zostanie ogłoszony 5 października 2016. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas:

  • koszulkę Fallout 4 – Vault Boy Appproves w rozmiarze XL;
  • brelok Fallout 4 – Vault 111 Metal Keychain;
  • czapkę Fallout 4 – Vault 111 Yellow Cap Snapback.
Good Loot dla VIP-ów: zgarnij gadżety z Fallouta - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP w serwisie GRYOnline.pl aktywnego w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem ubiegania się o jedną z pięciu nagród jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot VIP w terminie do 4 października 2016. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl, na którym aktywny jest Abonament Premium z opcją VIP;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”).

5. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem w środę 5 października 2016. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.