Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 kwietnia 2017, 11:01

We Happy Few zostanie zekranizowane

Przygodówka We Happy Few stała się kolejna grą, która ma zostać przeniesiona na srebrny ekran. Prawa do opracowania filmowej adaptacji nabyła właśnie firma Gold Circle Entertainment.

Na razie nie wiemy, kiedy filmowa adaptacja ma trafić do kin. - We Happy Few zostanie zekranizowane - wiadomość - 2017-04-02
Na razie nie wiemy, kiedy filmowa adaptacja ma trafić do kin.
GRA WE HAPPYY FEW W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Compulsion Games
  2. Wydawca: Compulsion Games
  3. Gatunek: przygodówka
  4. Platformy: PC, XONE
  5. Data premiery we wczesnym dostępie: 26 lipca 2016 r.

Do tej pory filmowe adaptacje gier w większości kończyły się porażkami, ale nie zniechęca to producentów do kolejnych prób. Najnowszym tego przykładem stała się nadchodząca przygodówka We Happy Few studia Compulsion Games. Jak dowiedział się serwis Variety, prawa do ekranizacji nabyła firma Gold Circle Entertainment, mająca na koncie m.in. kinową serię Pitch Perfect.

W projekt zaangażowana jest również firma dj2 Entertainment, która równolegle pomaga również przy przenoszeniu na srebrny ekran gry Sleeping Dogs.

O filmowym We Happy Few wiadomo na razie niewiele. Producenci zapewniają jedynie, że chcą stworzyć obraz, który z jednej strony zachowa klimat, humor i motywy pierwowzoru, ale jednocześnie będzie potrafił zaskoczyć fanów gry.

Przypomnijmy, że We Happy Few zmierza na pecety oraz konsolę Xbox One. Wczesna wersja trafiła do sprzedaży w lipcu zeszłego roku. Gra została ciepło przyjęta i większość użytkowników wystawiło jej pozytywne oceny w serwisie Steam.

Warto na koniec wspomnieć, że We Happy Few jest jedną z wielu gier, które mają zostać przeniesione na srebrny ekran. Obecnie trwają zdjęcia do filmu Tomb Raider i kilka dni temu mogliśmy obejrzeć pierwsze oficjalne fotografie z projektu. Przedwczoraj ogłoszono ekranizację cyklu Five Nights at Freddy’s, a na początku marca poinformowano, że Jason Momoa zagra główną rolę w kinowym Just Cause.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w We Happy Few – to nie jest nowy BioShock (zapowiedź)