Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2017, 09:18

autor: Góral

We Happy Few - znamy termin premiery pełnej wersji

Pełna wersja gry We Happy Few ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 13 kwietnia 2018 roku - poinformowała firma Gearbox Publishing. Jednocześnie ruszyły zamówienia przedpremierowe na ten tytuł, dostępny m.in. w dwóch specjalnych wydaniach.

We Happy Few to nie tylko gra, gdyż powstać ma także film. Prawa do ekranizacji nabyła firma Gold Circle Entertainment. - We Happy Few - znamy termin premiery pełnej wersji - wiadomość - 2017-08-18
We Happy Few to nie tylko gra, gdyż powstać ma także film. Prawa do ekranizacji nabyła firma Gold Circle Entertainment.

Firma Gearbox Publishing, wydawca gry We Happy Few od studia Compulsion Games, poinformowała, że tytuł ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 13 kwietnia 2018 roku. Do tego momentu możecie ją oczywiście nabyć w ramach wczesnego dostępu – zarówno na Steamie, GOG.com, jak i na Xboksie One. Debiut nieukończonej wersji odbył się w lipcu 2016 roku. Co ciekawe, wtedy produkcja kosztowała około 122 zł w sklepie firmy Valve i 99,99 zł na sprzęcie Microsoftu. Obecnie należy zapłacić dużo więcej – 50,99 euro (ok. 218 zł) w pierwszym i 192,09 zł w drugim przypadku. Po premierze koszt wzrośnie jeszcze o 15%. Do wszystkich zamówień przedpremierowych dodawana jest broń Jolly Brolly, a użytkownicy konsoli PlayStation 4 otrzymują jeszcze dynamiczny motyw, w ramach wynagrodzenia za brak wczesnego dostępu na tej platformie.

We Happy Few w skrócie:
  • gra przygodowa z elementami survivalu;
  • ukaże się 13 kwietnia 2018 roku na konsolach XOne i PS4 oraz PC-tach;
  • za tytuł odpowiada studio Compulsion Games.

To jednak nie wszystko, gdyż oprócz standardowej wersji We Happy Few, można już zamawiać grę w dwóch bogatszych wydaniach. Deluxe Edition zawiera wszystko, co zwykła wersja, a także przepustkę sezonową. Jej cena to 79,99 dolarów, a więc około 291 zł. Natomiast Collector’s Set to zestaw samych dodatków bez gry, wyceniony na 149,99 dolarów (około 546 zł). Znajdziecie w nim replikę maski policjanta, lampę neonową, budzik, ścieżkę dźwiękową na winylu, przewodnik, naklejki i plakaty.

Zestaw kolekcjonerski We Happy Few. - We Happy Few - znamy termin premiery pełnej wersji - wiadomość - 2017-08-18
Zestaw kolekcjonerski We Happy Few.

Jeżeli chodzi o osoby, które swego czasu wsparły twórców odpowiednią kwotą na Kickstarterze, to oczywiście otrzymają one dostęp do pełnej wersji, wraz z bronią Jolly Brolly. Ci, którzy wydali więcej pieniędzy, mogą liczyć na wersję Deluxe oraz Collector’s Set.