Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2020, 13:36

autor: Aquma

Watch Dogs Legion z poważnym błędem na konsoli Xbox One X

Krytyczny błąd w Watch Dogs: Legion – występujący w okolicach 6-8 godziny kampanii – powoduje resetowanie się konsol Xbox One X.

W SKRÓCIE:

  1. krytyczny błąd w Watch Dogs: Legion na Xboksie One X powoduje reset konosli;
  2. bug występuje w mniej więcej 6-8 godzinie kampanii fabularnej;
  3. firma Ubisoft jest świadoma problemu – eliminujący go hotfix pojawi się 30 października.

Portal Eurogamer donosi, że w Watch Dogs: Legion w wersji na Xboksa One X znalazł się bug, który uniemożliwia przejście gry. Błąd, który pojawia się w około 6-8 godzinie głównego wątku fabularnego – w czasie misji zwanej „404” (serio…) – sprawia, że konsola wiesza się, a następnie resetuje, najprawdopodobniej z powodu przegrzania.

Redaktorzy Eurogamera zwracają uwagę, że problem pojawił się u kilku osób recenzujących omawiany tytuł na wspomnianej konsoli (będącej, nomen omen, rekomendowaną przez Ubisoft platformą dla recenzentów). Na innych urządzeniach do grania błąd nie występuje, choć w grze nie brakuje innych, drobniejszych bugów (więcej o tym w recenzji Czarnego Wilka).

Deweloperzy są świadomi istnienia buga i zapewniają, że wyeliminują wraz z niewielką łatką (tzw. hotfiksem), która ma zostać udostępniona 30 października.

Jeśli jesteście użytkownikami Xboksa One X i planujecie ograć Watch Dogs: Legion, to być może lepiej będzie poczekać z tym parę dni. Co jak co, ale problemy z przegrzewaniem się konsoli to nie przelewki i choć system posiada odpowiednie zabezpieczenia, lepiej zachować ostrożność, niż potem pluć sobie w brodę.

  1. Recenzja gry Watch Dogs: Legion - bardzo bezpieczna i grzeczna rewolucja
  2. 5 rzeczy, za które lubię i 5 które mnie drażnią w Watch Dogs Legion
  3. Grałem w Valhallę i Legion. Tej jesieni stawiam na Watch Dogs
  4. Wszystko o Watch Dogs Legion
  5. Watch Dogs: Legion – strona oficjalna