Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2014, 14:26

autor: Góral

Watch Dogs - data premiery w sklepach SONY i Amazon wydaje się nieprawdziwa

W sklepach Sony Entertainment Network i Amazon pojawiła się data premiery gry akcji Watch Dogs. Nowy tytuł firmy Ubisoft ma ponoć ukazać się 30 czerwca bieżącego roku, jednak doniesienia te nie zostały potwierdzone przez wydawcę, a według naszych nieoficjalnych informacji, są one nieprawdziwe.

Watch Dogs - data premiery w sklepach SONY i Amazon wydaje się nieprawdziwa - ilustracja #1

W amerykańskim sklepie Sony Entertainment Network pojawiła się data premiery wyczekiwanej gry akcji Watch Dogs. Według zamieszczonej informacji, nowy tytuł firmy Ubisoft ukaże się 30 czerwca bieżącego roku. Taka sama data widnieje w Amazonie. Jednak według naszych nieoficjalnych danych, gra na konsolach Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC nie ukaże się w tym terminie.

Wskazuje na to także fakt, że aktualizacje PlayStation Store w USA odbywają się we wtorki, tak samo jak większość growych premier w tym kraju, a 30 czerwca wypada w poniedziałek. Taka sytuacja jest prawdopodobna z jeszcze jednego względu. W sklepie Amazon, przy wersji na konsolę Wii U, również widnieje data 30 czerwca 2014 roku, a jak pisaliśmy ostatnim razem, edycja ta pojawi się nieco później, ze względu na chęć dopieszczenia wszystkich elementów przed planowaną premierą tytułu na pozostałych platformach sprzętowych. Czekamy więc na oficjalny komunikat firmy Ubisoft.

Watch Dogs to sandboksowa gra akcji tworzona przez deweloperów Ubisoftu, w której pokierujemy losami Aidena Pearce’a – hakera potrafiącego kontrolować urządzenia elektroniczne podpięte do Centralnego Systemu Operacyjnego. Tytuł pierwotnie miał ukazać się w listopadzie 2013 roku, jednak premiera została przeniesiona na rok 2014, ze względu na chęć dopracowania produkcji.

Według wcześniejszych doniesień, Watch Dogs na Wii U pojawi się w późniejszym terminie, a nie na równi z pozostałymi konsolami. - Watch Dogs - data premiery w sklepach SONY i Amazon wydaje się nieprawdziwa - wiadomość - 2014-03-03
Według wcześniejszych doniesień, Watch Dogs na Wii U pojawi się w późniejszym terminie, a nie na równi z pozostałymi konsolami.