Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2019, 05:40

Watch Dogs 3 - kolejne doniesienia o Londynie jako miejscu akcji

Przy okazji spekulacji odnośnie następnej odsłony serii Assassin’s Creed po raz kolejny pojawiły się doniesienia, że akcja Watch Dogs 3 osadzona zostanie w Londynie.

Od premiery Watch Dogs 2 minęły już prawie trzy lata. - Watch Dogs 3 - kolejne doniesienia o Londynie jako miejscu akcji - wiadomość - 2019-04-07
Od premiery Watch Dogs 2 minęły już prawie trzy lata.

Jedną z najciekawszych wieści ostatnich kilku dni okazało się odnalezienie w Tom Clancy’s The Division 2 plakatu sugerującego, że następna odsłona cyklu Assassin’s Creed przeniesie nas do wczesnego średniowiecza, w czasy wikińskich podbojów i legend. O sprawie tej pisał m.in. serwis Kotaku i jego artykuł na ten temat jest godny uwagi również z innego powodu. Znalazło się w nim bowiem potwierdzenie, że Watch Dogs 3 osadzone będzie w Londynie.

Ubisoft ma w zwyczaju ukrywać w grach wskazówki odnośnie przyszłych projektów. (…) Patch do Watch Dogs 2 zawierał informacje odnośnie Watch Dogs 3, sugerujące, że gra osadzona będzie Londynie (co jest prawdą).

Autor artykułu, Jason Schreier, ma bardzo dobrą renomę w kwestii takich przecieków i podawane przez niego informacje prawie zawsze znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. Spodziewamy się zatem, że podczas tegorocznej edycji targów E3 firma Ubisoft oficjalnie zapowie Watch Dogs 3, które faktycznie przeniesie nas do stolicy Wielkiej Brytanii.

Fani marki od dawna spodziewają się, że trzecia część osadzona zostanie w Londynie. Pierwsze spekulacje na ten temat pojawiły się jeszcze w 2017 roku. Ich źródłem był zmodyfikowany filmik końcowy drugiej części serii, wprowadzony przez wspomnianą w artykule Kotaku aktualizację 1.11, który wyraźnie wskazywał na to miasto, jako miejsce akcji następnej odsłony cyklu.

Przypomnijmy, że do tej pory w skład cyklu wchodzą dwie gry. Serię zapoczątkowało wydane w 2014 roku Watch Dogs, którego kampania toczyła się w Chicago. Dwa lata później ukazała się kontynuacja w postaci Watch Dogs 2, gdzie mogliśmy eksplorować wirtualne San Francisco.

Warto na koniec wspomnieć, że na początku tego roku pojawiły się ciekawe plotki odnośnie Watch Dogs 3. Według nich po raz pierwszy w historii marki do wyboru będą dwie postacie – mężczyzna i kobieta. Ponadto mechanika ma skoncentrować się na walce bronią małego kalibru i nożami. Wzmocniona też zostanie rola hakowania w rozgrywce

  1. Watch Dogs - oficjalna strona serii
  2. Recenzja gry Watch Dogs 2 – nieślubne dziecko seriali Mr. Robot i Silicon Valley
  3. Watch Dogs 2 - poradnik do gry