Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2016, 17:59

autor: Góral

Watch Dogs 2 - zobacz rozgrywkę z wersji PC

29 listopada na komputerach osobistych zadebiutuje gra Watch Dogs 2. Na kanale firmy Nvidia w serwisie YouTube opublikowano kilkunastominutowe nagranie prezentujące PC-towe wydanie produkcji.

Firma Nvidia opublikowała kilkunastominutowe nagranie z rozgrywką z PC-towej wersji Watch Dogs 2. Niestety nie podzielono się informacjami o tym, na jakich ustawieniach uruchomiono produkcję. Nie podano też szczegółowej specyfikacji użytego komputera, ograniczając się jedynie do stwierdzenia, że wykorzystano kartę grafiki GeForce GTX 1080. Materiał oferuje jednak tylko rozdzielczość 1080p, więc niewykluczone, że rzeczony układ graficzny nie poradzi sobie z 4K, a przynajmniej nie przy tej szczegółowości grafiki, choć może to zwykłe niedopatrzenie ze strony firmy. Do premiery komputerowego wydania pozostało już tylko kilka dni (29 listopada), więc wkrótce zagadka zostanie wyjaśniona.

Watch Dogs 2 w skrócie:
  • kontynuacja sandboksa z 2014 roku;
  • dostępna na konsolach PlayStation 4 i Xbox One od 15 listopada;
  • 29 listopada tytuł zadebiutuje na PC-tach;
  • obecnie można go dostać za darmo, kupując kartę Nvidia GTX 1070 lub GTX 1080.

Watch Dogs 2 dostępne jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4 od 15 listopada. Dwutygodniowa obsuwa PC-towej wersji ma zaowocować dopracowaną produkcją oferującą wiele rozmaitych usprawnień względem sprzętu Sony i Microsoftu. Mowa np. o rozdzielczości 4K, lepszym oświetleniu, wygładzaniu krawędzi TXAA i nie tylko.

Przy okazji przypominamy jeszcze, ze tytuł obecnie dodawany jest do kart grafiki Nvidia GTX 1070 i GTX 1080. Z oferty skorzystacie u takich sprzedawców jak AlejaPC.pl, Arest.pl, X-Kom.pl czy też Morele.net. Szczegóły związane z promocją znajdziecie w tym miejscu.

Watch Dogs 2 - zobacz rozgrywkę z wersji PC - ilustracja #1