Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2014, 14:18

autor: Góral

Wasteland 2 - obejrzyj intro nadchodzącej produkcji

Wasteland 2, wyczekiwana gra cRPG od studia inXile entertainment, ukaże się pod koniec sierpnia bieżącego roku. Jeżeli zaliczacie się do grona osób niecierpliwe wyczekujących premiery, to czas oczekiwania być może umili Wam opublikowane intro produkcji, stworzone z udziałem żywych aktorów.

Studio inXile entertainment, deweloper Wasteland 2, opublikowało intro nadchodzącej produkcji z gatunku cRPG. Nagranie, przedstawiające ogólne założenia produkcji oraz organizację Desert Rangers, powstało w oparciu o grę prawdziwych aktorów. Całość została uzupełniona komentarzem lektora oraz archiwalnymi materiałami wideo, nadając filmikowi odpowiedniego klimatu. Wasteland 2, jak zapowiedział kilka dni temu Brian Fargo, ukaże się na komputerach osobistych pod koniec sierpnia bieżącego roku. Grą można bawić się jednak już teraz, dzięki wczesnej wersji dostępnej w usłudze Steam Early Access. Niestety taka przyjemność trochę kosztuje, gdyż studio wyceniło swój projekt na 54,99 euro (około 228 zł). Po premierze produkcję będzie można nabyć w Polsce w wydaniu pudełkowym, w znacznie niższej cenie.

Wasteland 2 - obejrzyj intro nadchodzącej produkcji - ilustracja #1Wasteland 2 to jeden z najgłośniejszych projektów sfinansowanych dzięki zbiórce pieniędzy w serwisie Kickstarter. Studio inXile entertainment, dowodzone przez Briana Fargo, zebrało w 2012 roku ponad 3 mln dolarów na stworzenie produkcji. Tytuł będzie kontynuacją wydanej w 1988 roku postapokaliptycznej gry cRPG. Akcja „dwójki” rozegra się piętnaście lat po wydarzeniach znanych z „jedynki”, a gracz wcieli się w członka oddziału Desert Ranger.