Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2014, 12:22

Warlords of Draenor – garść screenów z Blizzconu

Podczas targów Blizzcon zaprezentowano garść screenów z World of Warcraft: Warlords of Draenor, sztandarowej produkcji studia Blizzard.

 

World of Warcraft: Warlords of Draenor zadebiutuje 13 listopada. - Warlords of Draenor – garść screenów z Blizzconu - wiadomość - 2014-11-11
World of Warcraft: Warlords of Draenor zadebiutuje 13 listopada.

Jeśli chodzi o uniwersum Warcrafta, to za najważniejsze wydarzenie tegorocznych targów Blizzcon można uznać ujawnienie szczegółów na temat ekranizacji gry. Nie zapomniano jednak o debiutującym 13 listopada piątym dodatku do sztandarowej produkcji studia Blizzard, World of Warcraft. W znacznej mierze podsumowano to, co już wiemy na temat Warlords of Draenor. Gra będzie oferowała:

  1. Nową krainę – Draenor, ojczyznę orków i ostatnie schronienie rasy draenei przed przybyciem do Azeroth
  2. Możliwość dowodzenia własnym garnizonem
  3. Zwiększenie maksymalnego poziomu postaci do 100
  4. Nowe modele postaci

W środę o 20:00 czasu polskiego odbędzie się godzinna sesja pytań i odpowiedzi (Q&A) dotyczących nowego rozszerzenia. Na problemy poruszane przez graczy wypowiedzą się Ion Hazzikostas (główny projektant gry) i Kris Zierhut (główny projektant klas). Całość będzie transmitowana na żywo na platformie Twitch TV. Pytania można zadawać aż do zakończenia spotkania za pośrednictwem Twittera, oznaczając je hashtagiem #WarlordsQA lub poprzez oficjalne forum firmy Blizzard. Moderatorzy brać będą pod uwagę jedynie posty zawierające do 40 słów.

Poniżej znajdziecie kilka screenów z World of Warcraft: Warlords of Draenor zaprezentowanych podczas targów Blizzcon.

  1. World of Warcraft: Warlords of Draenor – kompendium wiedzy
  2. Oficjalna strona gry World of Warcraft